دفاتر دانشگاه آزاد اسلامی در ایتالیا و آلمان تا چند روز آینده افتتاح خواهند شد
مطلب ویژه

09 تیر 1395

سرپرست اداره کل امور بین‌الملل دانشگاه آزاد اسلامی که برای بازدید به واحد نجف آباد سفر کرده بود، از افتتاح 2 دفتر دانشگاه آزاد اسلامی در کشور های ایتالیا و آلمان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد، حسین ابراهیمی بررسی توانمندی های واحد نجف آباد جهت فعالیت های برون مرزی را به عنوان هدف اصلی این بازدید خواند و گفت:«در این بازدید سعی شد تا پتانسیل های دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد برای فعالیت های برون مرزی از قبیل عضویت در شبکه های بین المللی، پذیرش دانشجو از خارج از کشور، برگزاری دوره های مشترک با دانشگاه های معتبر دنیا و ایجاد تفاهم نامه های مشترک همکاری ، بررسی شود.»

ابراهیمی ادامه داد:« مقدمات استفاده استادان و دانشجویان دکتری از فرصت های مطالعاتی در دانشگاه های خارجی، همچنین فرصت های مطالعاتی متقاضیان خارجی در ایران  فراهم شده است و انشاالله در آینده ای نزدیک این امر محقق خواهد شد.»

وی در خصوص پتانسیل های واحد نجف آباد افزود:« واحد نجف آباد مجموعه بسیار کامل و به هم پیوسته ای است که زیر ساخت ها و امکانات فیزیکی بسیار خوبی دارد. در کنار آن، زیر ساخت های پژوهشی، آموزشی و آزمایشگاهی منظمی وجود دارد. همچنین وجود یک بیمارستان برای دانشجویان پزشکی کمک بسیار خوبی است تا از لحاظ علمی و تجربی، مهارت های لازم را کسب کنند. وجود مجموع این توانمندی ها باعث شده تا دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد یکی از واحد های بسیار خوب ما باشد و عنوان جامع مستقل را به خود اختصاص دهد. در حوزه بین الملل هم با همت بالایی که از  ریاست و اعضای هیات علمی این  واحد سراغ دارم، قطعا اقدامات بزرگی صورت می گیرد.»

IMG 1101 fb05b

حسین ابراهیمی با اشاره به افتتاح دو دفتر دانشگاه آزاد اسلامی در کشور های ایتالیا و آلمان خاطر نشان کرد:« افتتاح این دو دفتر کمک زیادی به تحقق اهداف دانشگاه در حوزه بین الملل خواهد کرد.استادان و دانشجویان ما می توانند با استفاده از فرصت های مطالعاتی 9 ماهه بار علمی خود را افزایش دهند.تفاهم نامه هایی با دانشگاه پلی تکنیک میلان ایتالیا و دانشگاه کلن آلمان به امضا رسیده که در این راستا کمک بسزایی خواهد داشت.»

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن