کسب مرتبه استادیاری گروهی دیگر از اعضای هیات علمی واحد نجف‌آباد
مطلب ویژه

31 خرداد 1395

پس از بررسی پرونده‌های اعضای هیات علمی در جلسه هیات ممیزه دانشگاه آزاد اسلامی، ۷ نفر از استادان دانشگاه آزاد اسلامی نجف‌آباد به رتبه استادیاری ارتقا یافتند. 

 

به گزارش پایگاه خبری دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد، دکتر سید محمد امیری با اعلام این خبر گفت: «همانگونه که قبلا اعلام کرده بودیم بر اساس برنامه زمان‌بندی تنظیم شده در سال‌های قبل برای بهبود کیفیت آموزشی دانشگاه، اصلاح و ارتقای هرم هیات علمی در دستور کار قرار داشت. خوشبختانه اکنون نتایج برنامه‌های اجرا شده در واحد نجف آباد به ثمر نشسته است و ما در مدت یکی دو ماه گذشته شاهد ارتقای مرتبه علمی همکاران هیات علمی به مرتبه استادیاری بوده‌ایم.»

امیری ادامه داد: «البته این روند همچنان ادامه دارد و پیش بینی ما بر اساس برنامه این است که تا پایان سال جاری پرونده تعداد ۲۱ نفر دیگر از همکاران هم برای ارتقای مرتبه علمی به دفتر هیات ممیزه دانشگاه ارسال شود.»

بر اساس اعلام هیات ممیزه دانشگاه آزاد اسلامی که کار ارزیابی و ارتقای مرتبه علمی استادان دانشگاه را بر عهده دارد، وضعیت علمی و پژوهشی هفت نفر از استادان واحد نجف آباد بررسی و با ارتقای آنان موافقت شد.

محمدمهدی رزاقی دانش آموخته مقطع دکتری مهندسی هوافضا به عنوان استادیار دانشکده فنی و مهندسی، حامد قمی دانش آموخته مقطع دکتری رشته بیومواد به عنوان استادیار دانشکده مهندسی مواد، فرشته احمدی دانش آموخته مقطع دکتری شهرسازی به عنوان استادیار گروه مهندسی شهرسازی دانشکده هنر، معماری و شهرسازی، بهرام نادی دانش آموخته مقطع دکتری عمران به عنوان استادیار دانشکده مهندسی عمران، مهناز هاشمی دانش آموخته مقطع دکتری مهندسی برق به عنوان استادیار دانشکده مهندسی برق، احسان کیانپور دانش آموخته مقطع دکتری مهندسی مکانیک به عنوان استادیار دانشکده فنی و مهندسی و مهرداد آذر برزین دانش آموخته مقطع دکتری پرستاری به عنوان استادیار دانشکده پرستاری و مامایی معرفی شدند.

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن