به گزارش روابط عمومی مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی ، با توجه به مصوبه نوزدهمين جلسه مورخ 1400/10/11 شوراي سنجش و پذيرش دانشجو در دوره‌هاي تحصيلات تکميلي، مقرر گردید مرحله تکمیل ظرفیت برای رشته محلهایی که ظرفيت آنها خالي مانده، همراه با رشته محل‌هاي جديد انجام شود. آن دسته ازداوطلبان شرکت کننده درآزمون کارشناسی ارشد سال 1400 که براساس کارنامه صادره ازسوی سازمان سنجش آموزش کشور مجاز به انتخاب رشته در دانشگاه آزاد اسلامی شده اند و علاقه مند به انتخاب رشته/محل های دایر در این دانشگاه می باشند می توانند با استفاده از کد دسترسی انتخاب رشته از امروز چهار‌شنبه 22 دی ماه تا روز دو‌شنبه 27 دی ماه ، با مراجعه به سامانه www.azmoon.org نسبت به انتخاب حداکثر 100 کدرشته/ محل از مجموعه‌هاي امتحاني مجاز اقدام نمایند . به داوطلبان توصیه می شود، ابتدا دفترچه راهنمای انتخاب رشته را دریافت و پس از مطالعه و کسب آگاهی ، نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند.

پذیرفته شدگان این دوره ها می توانند از ساعت 10صبح روز شنبه 25 دی ماه با مراجعه به سامانه آموزشیار edu.iau.ac.ir و مطابق جدول زمانی اعلام شده نسبت به ثبت نام خود به صورت مجازی اقدام نمایند. پذیرفته شدگان کلیه محل­های دانشگاهی جهت اطلاع از زمان و چگونگی تحویل مدارک به آدرس سایت واحد دانشگاهی محل پذیرش خود مراجعه نمایند. پذیرفته شدگان جهت اطلاع از شرایط و ضوابط ثبت نام می توانند راهنمای ثبت نام این مقطع را از سامانه sanjesh.iau.ir دریافت و مطالعه نمایند.

 

پذیرفته شدگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف، جهت ثبت نام اینجا را کلیک کنید.

به اطلاع ميرساند جهت ثبت درخواست ميهماني و انتقالي و اطلاع از ضوابط و شرايط آيين نامه مربوطه در نيمسال دوم سال تحصيلي 1401-1400 ، از تاريخ 15 / 9 / 1400 لغايت 30 / 9 / 1400 به سامانه نقل و انتقالات دانشجويي(سايت منادا) به آدرس https://monada.iau.ir مراجعه فرماييد. (ثبت درخواست فقط از طريق سامانه منادا امكان پذير است)

 موارد مربوط به آزمون کتبی مسابقات قرآن و عترت 
 
شرکت کنندگان گرامی طبق اطلاعیه قبلی براساس زمان بندی روزهای ۱۴و۱۵آذر ماه به لینک مربوط به رشته خود مراجعه نماییدودر آزمون شرکت نمایید
 سایت آزمون همه رشته ها
http://ecourse.iauec.ac.ir

 

 سایت آزمون رشته احکام: 
ecourse.iauec.ac.ir
ecourse2.iauec.ac.ir
ecourse3.iauec.ac.ir
ecourse4.iauec.ac.ir
 نام کاربری:  کدملی
رمز عبور:  کد ملی
تلفن کانون قرآن و عترت ع 03142292513
تلفن پشتیبانی سایت آزمون: 
02142863377
*واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد اسلامی

سایر موارد: 
۱- هنگام وارد کردن کد ملی؛ کیبورد بصورت انگلیسی باشد. اگر کد ملی شما دو صفر اولش دارد حتما باید صفرها را درج کنید.
کد ملی را هنگام ثبت نام مسابقات اگر اشتباه وارد سایت کرده اید بایستی موقع آزمون هم همان کد را وارد کنید.

۲_آزمون ها نمره منفی دارند (هر 4 پاسخ نادرست یک پاسخ درست را حذف می کند). هم سؤالات و هم گزینه ها گردشی می باشد. آزمون به صورت 2 سؤال، 2 سؤال بارگذاری می شود و امکان برگشت به سؤالات قبلی وجود ندارد.

۳- تعداد دفعات مجاز شرکت در آزمون فقط 1 بار است. بنابراین متسابقین باید قبلاً از صحت سخت افزاری، نرم افزاری و پایداری نت خود اطمینان حاصل کنند. (هیچ اعتراضی از این بابت پذیرفته نخواهد بود.)

۴- در برگزاری آزمون ها دو زمان تعریف می شود. یکی زمان دسترسی به آزمون (1 ساعت) و یکی مدت آزمون (32 دقیقه تستی + 8 دقیقه تشریحی) که در بازه زمان دسترسی، فرد باید آزمون را شروع نموده و به پایان ببرد. بنابراین حداکثر میزان تأخیر 20 دقیقه است و به هر اندازه که از این میزان بیشتر تأخیر کند در انتها وقت کم آورده و آزمون به طور خودکار بسته خواهد شد.

- پس از پاسخ به  تمامی سوالات آزمون حتما بر روی گزینه  اتمام آزمون  کلیک کرده و درانتها گزینه  ثبت همه پاسخ ها  و  اتمام آزمون  را کلیک نمایید در غیراینصورت پاسخ سوالات ثبت نمی‌شود. 

۵- هیچ محدودیتی در استفاده از مرورگرهای مختلف برای شرکت در آزمون وجود ندارد. همچنین افراد می توانند با تلفن همراه خود آزمون بدهند، فقط باید گوشی را در حالت افقی قرار دهند.

۶- نمره‌ای که برای آزمون تشریحی در نظر گرفته شده صوری است و همانطور که در آیین نامه هم توضیح داده شده صرفاً برای جایزه و تمایز منتخبینی که نمره‌ی ‌تستی هر دو یکسان شده کاربرد دارد که توسط داوران و طراحان سؤالات مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

صفحه1 از54
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن