رئیس کالج ابن سینای مجارستان: دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد محیط امنی برای دانشجویان خارجی می باشد
مطلب ویژه

09 تیر 1395

شاهرخ میرزا حسینی بنیانگذار و رئیس کالج ابن سینای مجارستان به همراه حسین ابراهیمی مدیر کل امور بین الملل دانشگاه آزاد اسلامی به منظور امکان سنجی تبادل دانشجو و استاد با دانشگاه های اروپایی، از بخش های مختلف دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد بازدید کردند

به گزارش پایگاه خبری دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد، میرزا حسینی در خصوص این بازدید گفت:«در تلاش هستیم که با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی، برخی از دوره های را برای دانشجویان دانشگاه های اروپایی در ایران برگزار کنیم. به همین منظور و به پیشنهاد سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی، از بخش های مختلف واحد نجف آباد بازدید داشتیم.شخصا انتظار دیدن چنین فضای بزرگ و امکانات به روز و مجهزی را نداشتم.گشاده رویی و مهمان نوازی مسولین این واحد هم برایم جالب توجه بود.همچنین امکاناتی که در دانشکده پزشکی و مرکز مهارت های بالینی این دانشگاه وجود دارد را در کمتر دانشگاهی مشاهده کرده ام.»

رئیس کالج ابن سینا افزود:« در نظر داریم تا در حوزه پزشکی دانشجویانی که مایل به طی دوره های کوتاه مدت در ایران هستند را از دانشگاه های معتبر اروپایی به ایران و واحد نجف آباد اعزام کنیم که در حال حاضر در حال هماهنگی های این اقدام هستیم. دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد یک محیط امن و مجهز برای برای دانشجویان خارجی حساب می آید. متمرکز بودن محل اسکان، سالنهای مطالعه، محیط های ورزشی ، آزمایشگاه ها و کارگاه ها در یک فضای مناسب این دانشگاه را به یک شهر بزرگ علمی تبدیل کرده است. »

IMG 1176 2e07f

شاهرخ میرزا حسینی در مورد زمان امضای تفاهم نامه و اجرایی شدن تبادل دانشجو بین واحد نجف آباد و دانشگاه های اروپایی خاطر نشان کرد:« ما در ابتدای را ه هستیم ولی در همین ابتدای کار با سرعت قابل توجه به جلو رفته ایم. این اتفاق در حال شکل گرفتن است و متوقف نخواهد شد.»

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن