قهرمانی تیم نجف‌آباد در مسابقات شنای دانشگاه آزاد استان اصفهان
مطلب ویژه

02 بهمن 1397

دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد قهرمان دومین دوره مسابقات شنای كاركنان و اعضای هیئت علمی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان شد.

 

به گزارش پایگاه خبری واحد نجف آباد، دومین دوره مسابقات شنای كاركنان و اعضای هیئت علمی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان در بخش آقایان و بانوان در دو رده سنی متولدین ۱۳۵۰ به پایین و متولدین ۱۳۵۱ به بالا با حضور هشت تیم در رشته‌های كرال‌سینه، كرال‌پشت، قورباغه و پروانه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا برگزار شد، كه در پایان این دوره از مسابقات تیم شنای برادران دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد با كسب ۱۳۷ امتیاز و تیم شنای بانوان دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد با كسب ۱۵۸ امتیاز با اقتدار مقام نخست این مسابقات را از آن خود کرد.

به گزارش پایگاه خبری ، در تیم برادران واحد نجف‌آباد، اصغر حكیمی رتبه نخست ۲۵ متر شنای قورباغه و مقام دوم در ۲۵ متر كرال‌سینه، اكبر پورشبانان مقام نخست در ۵۰ متر كرال‌پشت، امیرحسین مرادمند رتبه سوم در۵۰ متر كرال‌سینه و محمدرضا فرقانی‌ مقام دوم ۵۰ متر شنای قورباغه و در ۲۵ متر پروانه مقام سوم را به مربی‌گری محمد قدیریان و سرپرستی رضا فتاح‌المنان كسب کردند.

در تیم شنای خواهران الهام افتخاری در ۲۵ متر كرال‌سینه و كرال‌پشت مقام نخست، مریم صالحی در ۲۵ متر كرال‌سینه مقام دوم و در ۲۵ متر قورباغه مقام سوم، لیلا نصر در ۵۰ متر كرال‌پشت و ۵۰ متر شنای قورباغه مقام دوم و فائزه رضائیان در ۲۵ متر پروانه مقام دوم و در ۵۰ متر كرال‌سینه مقام سوم را كسب کردند.

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن