دكترحسین‌رضا خبر داد: دانشگاه آزاد نجف‌آباد میزبان مسابقات بسكتبال سه‌نفره دانشگاه‌های آزاد اسلامی
مطلب ویژه

31 تیر 1398

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد از میزبانی این واحد دانشگاهی در مسابقات بسكتبال سه‌نفره دانشگاه‌های آزاد اسلامی خبر داد.

 

دكترعلی‌اكبر حسین‌رضا در گفتگو با پايگاه خبري واحد نجف آباد از برگزاری مسابقات بسكتبال سه نفره در بخش پسران به مدت چهار روز در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد خبر داد و اظهار کرد: بسکتبال سه‌ نفره نوعی ورزش بسکتبال است که در ابتدا در زمین‌های آسفالت برخی مناطق شهری ایالات متحده آمریکا انجام می‌شد. با محبوبیت این رشته ورزشی در جهان، گسترش و افزایش تعداد بازیکنان آن، این رشته به یک نیرو برای رشد ورزش بسکتبال و بسکتبالیست‌ها تبدیل شد.

وی، دانشجویان دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان‌های آذربایجان‌شرقی، آذربایجان‌غربی، البرز، قزوین، زنجان، خوزستان، همدان، نجف‌آباد، چهارمحال و بختیاری، خراسان‌شمالی، گیلان و مركزی را از جمله ۱۲تیم شركت‌كننده در این دوره از رقابت‌ها برشمرد.

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد به اسكان ۱۲تیم شركت‌كننده در سراهای دانشجویی اشاره و اضافه کرد: هر تیم شامل یک نفر سرپرست یا مربی و چهار بازیكن است كه در سرای دانشجویی شهید مطهری دانشگاه اسكان خواهند یافت.

 

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن