نشریه «حکمت اسلامی و حقوق» مجوز انتشار گرفت
مطلب ویژه

21 اسفند 1401

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد از صدور مجوز انتشار نشریه «حکمت اسلامی و حقوق» در این دانشگاه خبر داد.

180197 506 e2570 

مهدی رفیعی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا در نجف‌آباد از صدور مجوز راه‌اندازی نشریه «حکمت اسلامی و حقوق» در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد خبر داد و اظهار کرد: بر اساس مصوبه چهل و پنجمین جلسه کمیسیون تعیین اعتبار نشریات حوزه علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی با راه‌اندازی این نشریه موافقت شد.

وی افزود: یکی از اهداف حوزه تولید علم در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد که مورد توجه سند تحول و تعالی دانشگاه آزاد اسلامی نیز هست، اخذ مجوز نشریات علمی بر اساس ظرفیت موجود در این واحد دانشگاهی بر مبنای رشته‌های فعال بوده که اخذ مجوز نشریه حکمت اسلامی و حقوق در همین راستا انجام شد.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد عنوان کرد: در راستای تعالی علوم انسانی و هنر و تحقق سه شاخص به‌روزرسانی، بومی‌سازی و حکمی‌سازی در حوزه مطالعات میان‌رشته‌ای حکمت اسلامی و حقوق، امید است با راه‌اندازی این نشریه شاهد پیشرفت دانش در این حوزه برای جامعه اسلامی در سطح ملی و بین‌المللی باشیم. این نشریه به سردبیری مسعود راعی و مدیرمسئولی محمدهادی مهدوی اردکانی از اعضای هیئت علمی گروه حقوق این واحد دانشگاهی، بهار ۱۴۰۲ فعالیت خود را آغاز می‌کند.

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن