برپایی نمایشگاه و بازارچه صنایع خلاق فرهنگی دانشگاهیان در نجف‌آباد
مطلب ویژه

03 اسفند 1401

 

نخستین نمایشگاه و بازارچه صنایع خلاق فرهنگی دانشجویان و استادان دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد با شعار «خلاقیت، کارآفرینی و تولید» برپا شد.

 بازارچه و نمایشگاه صنایع خلاق فرهنگی دانشجویان و استادان دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد در حمایت از علاقه‌مندان صنایع خلاق و دانش‌بنیان با شعار «خلاقیت، کارآفرینی و تولید» در قالب ۱۹ غرفه با حضور مسئولان گشایش یافت.

فرید نعیمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد در حاشیه برپایی نخستین نمایشگاه صنایع خلاق این دانشگاه  در گفت‌وگو با خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا اظهار کرد: در راستای توجه به ضرورت توسعه کار و کارآفرینی با اتکا به تولیدات دانشجویی و جریان داشتن فضای ایده پردازی و ایده پروری در واحد‌های دانشگاهی، نخستین بازارچه صنایع خلاق فرهنگی دانشگاهیان برگزار شده است.

نعیمی یکی از اهداف برگزاری این نمایشگاه را ایجاد انگیزه در کارآفرینان، فروش محصولات و خلق فرصت‌های کارآفرینی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد دانست و افزود: این دانشگاه سعی بر آن دارد تا حمایت‌های مادی و معنوی بسیار خوبی از فعالیت‌های خلاقانه و اثربخش دانشگاهیان در حوزه کار آفرینی داشته باشد.

وی یادآور شد: در این بازارچه تعدادی از دانشجویان استادان و کارمندان دانشگاه در قالب ۱۹ غرفه، آثار تولیدی و یا کسب و کار خانگی خود را در قالب آثار هنری از قبیل خوشنویسی، نقاشی، گوهرتراشی، میناکاری و تذهیب، سوزن دوزی، چاپ روی پارچه، زیور آلات، منسوجات، گلیم، سفال و نیز تولیدات نرم افزاری به معرض نمایش گذاشته‌اند.

به گزارش آنا در کنار این غرفه‌ها، غرفه‌ای نیز به نمایش کتب خطی نفیس و مطلا و آثار موزه‌ای اختصاص داده شده است.

 بازارچه و نمایشگاه صنایع خلاق فرهنگی دانشجویان و استادان دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد تا ۴ اسفند از ساعت ۸:۳۰  تا ۱۵ پذیرای بازدیدکنندگان است.

 

 

 

تماشاخانه تصویر

View the embedded image gallery online at:
https://news.iaun.ac.ir/university/2396#sigProGalleria42fb7768fc
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن