دكترنقش تصريح كرد؛ بهره مندی از خرد جمعی در توسعه و موفقیت سازمان ها تأثیرگذار است
مطلب ویژه

13 شهریور 1398

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد با تاکید بر استفاده مطلوب از نظرات مدیران و کارکنان در بخش های مختلف گفت: بهره مندی از خرد جمعی در توسعه و موفقیت سازمان ها، قطعاً موثر خواهد بود.

 

به گزارش پايگاه خبري واحدنجف آباد،‌ امیررضا نقش در جلسه شورای دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد که با حضور اعضای هیات رئیسه، روسای دانشکده ها، مدیران گروه های آموزشی و مدیران اجرایی دانشگاه برگزار شد، با تاکید بر لزوم تغییر و تحول در سازمان ها گفت: تغییر و تحول را از الزامات بقا، پویایی و حیات یک سازمان است که تحول ذاتی در درون یک سازمان باید همیشه شعله ور باشد.

دكترنقش اظهار کرد: سازمان به مثابه یک موجود زنده است و شناسایی نقاط ضعف و قوت از عوامل اصلی و مهم در ادامه حیات آن است که باید مورد توجه جدی قرار گیرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد خاطر نشان کرد: دانشجویان امانت خانواده ها نزد ما هستند و ما نیز باید بر اساس وظیفه معلمی که در قبال جامعه و جوانان این مرز و بوم بر عهده داریم، با به کارگیری تمامی توان و به نحو احسن وظایف خود را در این مسیر خطیر و حساس انجام دهیم.

تماشاخانه تصویر

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن