دکترنقش خبر داد:دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد میزبان مسافران نوروزی
مطلب ویژه

01 فروردين 1398

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد گفت: این واحد در آستانه ورود به سال جدید و شروع سفرهای نوروزی همچون سال‌های گذشته ميزبان مسافران نوروزی خواهد بود

 

دکتراميررضا نقش در گفتگو با پایگاه خبری واحد نجف‌آباد، با اعلام آمادگی کامل این واحد دانشگاهی برای پذیرایی از میهمانان نوروزی اظهار کرد: برای استقبال از میهمانان نوروز ۹۸ برنامه‌ریزی‌های دقیقی صورت گرفته تا بتوانیم به بهترین شکل ممکن از همکاران دانشگاه آزاد اسلامی سراسر کشور که متقاضی سفر به استان اصفهان و اسکان در واحد نجف‌آباد هستند، پذیرایی کنیم.

وی خاطرنشان کرد: تاکنون بیش از ۵۰۰ درخواست از همکاران واحدهای دانشگاهی سراسر کشور که متقاضی اقامت در نجف‌آباد هستند، ثبت شده است که پیش‌بینی می‌شود این تعداد تا پایان سفر تعطیلات نوروزی بیشتر از سال‌های گذشته باشد.

رئيس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد افزود: با توجه به قدمت شهرستان نجف‌آباد و وجود آثار ماندگار تاریخی در این شهر علاوه‌بر اسکان همکاران و خانواده آنان، طبق هماهنگی با شهرداری نجف‌آباد، تور یک‌روزه گردشگری برای بازدید میهمانان از اماکن تفریحی و تاریخی شهرستان پیش‌بینی شده است. همچنین بازدید از بازار صنایع‌دستی نجف‌آباد از دیگر برنامه‌های ستاد اسکان نوروزی این دانشگاه است.

به گزارش پایگاه خبری واحد نجف‌آباد ، دانشگاه آزاد اسلامی نجف‌آباد در ۲۵ کیلومتری غرب شهر اصفهان و در نقطه تلاقی دو محور مواصلاتی شمال و جنوب شهر اصفهان قرار دارد که همین موضوع موجب می‌شود در زمانی کمتر از ۳۰ دقیقه به نقاط شمالی و جنوبی شهر اصفهان دسترسی پیدا کرد.

 

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن