معاون امور مدارس دانشگاه آزاد نجف‌آباد معرفی شد
مطلب ویژه

04 بهمن 1402

معاون امور مدارس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد در مراسمی با حضور مسئولان معرفی شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا، مراسم تکریم و معارفه معاونان قدیم و جدید امور مدارس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد با حضور مسئولان برگزار و با قدردانی از تلا‌ش‌های شهلا روزبهانی، سیدحسن میرطلائی به‌عنوان معاون جدید امور مدارس این واحد دانشگاهی معرفی شد.

شهلا روزبهانی در این مراسم دستاوردها در حوزه مدارس سما را ایجاد فضای پیشرفت همراه با حس همدلی و آرامش عنوان کرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی نجف‌آباد نیز با قدردانی از تلاش روزبهانی در این واحد دانشگاهی وی را ازجمله مدیران باتجربه و برجسته‌ای یاد کرد که نتیجه فعالیت‌های ارزشمند وی در سطح ملی قابل بهره‌برداری است.

فرید نعیمی ابراز امیدواری کرد میرطلائی نیز با تجربه گرانقدر و سابقه درخشان خود بتوانند در مسیر سند تحول و تعالی دانشگاه آزاد اسلامی و در رشد و شکوفایی هرچه بیشتر مدارس سما قدم بردارد.

وی تأکید کرد: مدارس باید محیطی سرشار از آموزش‌های مفید همراه با رویکرد‌های اسلامی، شاد و پرمحتوا فراهم کنند و لازم است مدارس سما در این مسیر پیشگام باشند.

442017 734 d08a1

یدالله عابدی، معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش شهرستان نجف‌آباد نیز به افتخارات اخیر مدارس سما نجف‌آباد بین مدارس شهرستان و استان اشاره و این موفقیت‌ها را نتیجه مدیریت صحیح و همدلی و پویایی همکاران این مجموعه دانست.

حجت‌الاسلام مهدی عابدی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی نجف‌آباد نیز گفت:‌ روزبهانی همیشه دغدغه تعلیم و تربیت هرچه بهتر دانش‌آموزان را داشت و با افتخارآفرینی و کسب دستاورد‌های با ارزش باعث ارتقای سطح علمی و آموزشی مدارس شد.

سیدحسن میرطلائی، معاون جدید امور مدارس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد نیز بیان کرد: تلاش خود را در راستای تعالی مجموعه فاخر سمای نجف‌آباد بر مبنای سند تحول و تعالی دانشگاه و سند تحول بنیادین آموزش و پرورش به کار خواهم گرفت و در این باره از مشارکت فکری همکاران کمال استفاده را خواهند داشت.

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن