رئیس دانشگاه آزاد نجف‌آباد عنوان کرد؛ «طرح ملی اعتلا» گامی در اجرای سند تحول و تعالی دانشگاه آزاد
مطلب ویژه

01 خرداد 1402

237955 355 a0d41

فرید نعیمی گفت: طرح ملی اعتلا با لحاظ مفاد سیاست‌های کلی ابلاغی مقام معظم رهبری در حوزه علم و فناوری، نقشه جامع علمی کشور و سند تحول و تعالی دانشگاه آزاد اسلامی تدوین شده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا، فرید نعیمی رئیس دانشگاه آزاد واحد نجف‌آباد در مراسم افتتاحیه طرح ملی اعتلا در این واحد دانشگاهی در قالب چهار نشست تخصصی اظهار کرد: طرح ملی اعتلا دوره تعالی بخشی معرفتی، مهارتی و حرفه‌ای مسئولان، استادان و کارمندان دانشگاه آزاد اسلامی بوده که با لحاظ مفاد سیاست‌های کلی ابلاغی مقام معظم رهبری در حوزه علم و فناوری، نقشه جامع علمی کشور و سند تحول و تعالی دانشگاه آزاد اسلامی تدوین شده است.

وی برگزاری دوره طرح ملی اعتلا را گامی در راستای ارتقا بصیرت افزایی و افزایش دانش سیاسی و اجتماعی منابع انسانی دانشگاه برشمرد.

**هدایت فتنه‌ها توسط عوامل خارجی صورت می‌پذیرد

سردار مجتبی فدا فرمانده سپاه صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان نیز با بیان سیر تاریخی دوران قبل از انقلاب به موضوعات سیاسی روز و ریشه‌یابی رخداد‌های اخیر در سطح ملی و بین‌الملل پرداخت و با بیان اینکه در جامعه امروز هدایت فتنه‌ها توسط عوامل خارجی صورت می‌پذیرد، روشنگری و بیان دستاورد‌های کشور را برای نسل جوان مورد تأکید قرار داد.

به گزارش آنا، در ادامه جلسه به‌صورت پرسش و پاسخ با طرح پرسش از سوی شرکت‌کنندگان و با پاسخگویی تعدادی از مسئولان و فرماندهان سپاه ادامه یافت.

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن