رئیس دانشگاه آزاد اسلامی نجف‌آباد: ریسک‌پذیری از شروط اصلی در کارآفرینی و خلاقیت است
مطلب ویژه

25 آذر 1398

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد ریسک‌پذیری را یکی از بزرگ‌ترین ویژگی‌های افراد خلاق و مبتکر برشمرد و گفت: «ریسک‌پذیری از نخستین شروط در کارآفرینی و خلاقیت است.»

 

به گزارش پايگاه خبري واحدنجف آباد، دكترامیررضا نقش در مراسم قدردانی از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد که در مسابقات کشوری و بین‌المللی اخیر موفق به کسب عنوان برتر شده بودند، خطاب به دانشجویان اظهار کرد: «چنانچه انگیزه شما خدمت باشد با یاری خداوند متعال و تلاش مضاعف خواهید توانست گام‌های بلندی را در این مسیر بردارید.»

وی با بیان رویکرد جدید دانشگاه آزاد اسلامی در حمایت هرچه بیشتر از ایده‌های مسئله‌محور افزود: شعار «من می‌توانم» از شعارهای استراتژیک در زندگی هر شخصی است که منجر به کسب موفقیت‌های بزرگی خواهد شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد نداشتن کسب مهارت‌های لازم پس از فارغ‌التحصیلی را یکی از مشکلات سیستم آموزشی کشور دانست و گفت: «شعار هر دانشجو یک تخصص یک مهارت در رویکرد جدید دانشگاه آزاد اسلامی جایگاه ویژه‌ای دارد.»

دكترنقش با اشاره به راه‌اندازی اداره سرمایه‌گذاری و اقتصاد دانش‌بنیان در دانشگاه آزاد اسلامی عنوان کرد: «حمایت از ایده‌ها و تجاری‌سازی محصولات از اهداف راه‌اندازی و تقویت مراکز رشد در این واحد دانشگاهی است.»

به گزارش پايگاه خبري واحدنجف آباد، دانشگاه آزاد اسلامی واحد جامع مستقل نجف‌آباد در یک ماه اخیر در مسابقات کشوری و بین‌المللی اخیر موفق به کسب چند عنوان برتر شده که کسب مدال نقره نمایشگاه و مسابقات بین‌المللی اختراعات و نوآوری‌های کرواسی، مدال طلای جشنواره بین‌المللی نوآوری انرژی کره جنوبی و نایب‌قهرمانی در مسابقات ماراتن برنامه‌نویسی تلفن همراه دانشگاه صنعتی شریف از آن جمله است.

 

تماشاخانه تصویر

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن