كسب مقام سوم مسابقات تنیس روی میز دانشگاه آزاد اسلامی توسط تيم واحد نجف آباد
مطلب ویژه

03 آذر 1398

تيم دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد در مسابقات کشوری تنیس روی میز کارکنان و اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان سومي اين دوره از رقابت ها رسيد.

 

مسابقات کشوری تنیس روی میز کارکنان و اعضای هیئت علمی برادر دانشگاه آزاد اسلامی در محل سالن ورزشی امام علی علیه‌السلام واحد دزفول این دانشگاه با حضور ۱۲تیم و ۴۸ورزشکار از استان‌های سراسر کشور در قالب رقابت‌های تیمی و انفرادی آغاز و پس از برگزاری ۱۹مسابقه تیمی و ۲۵مسابقه انفرادی به پایان رسید و نتایج به شرح زیر در بخش تیمی و انفرادی حاصل شد.

در نتایج تیمی به ترتیب تیم دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران مقام اول، استان آذربایجان شرقی مقام دوم و استان اردبیل و واحد نجف‌آباد مقام سوم مشترک را کسب کردند.

در نتایج انفرادی؛ مهران احدی از دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران، حسین فرهنگ از تبریز، به ترتیب مقام اول و دوم و پیمان ابریفام از تهران و بابک ایمانیان از واحد نجف‌آباد مقام سوم مشترک را کسب کردند.

بابک ایمانیان،‌ محسن داوری،‌ سیدضیاءالدین‌رضوی،‌ عباس سلطانی و محمد موحدی اعضای تیم نجف‌آباد را تشکیل می‌دادند.

 

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن