اطلاعیه مهم حضوری شدن کلیه کلاس های دروس عملی و بخش عملی دروس تئوری - عملی همه رشته ها و مقاطع تحصیلی

25 آبان 1400

در اجرای بخشنامه شماره ۵۳۴۴۴ مورخ ۱۴۰۰/۸/۲۵ سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی و در راستای مصوبات ستاد ملی کرونا به اطلاع می رساند کلیه کلاس های دروس عملی و بخش عملی دروس تئوری – عملی دانشجویان در همه رشته ها و مقاطع تحصیلی (به استثنای دروس تربیت بدنی عمومی و ورزش ۱ و ۲ عمومی) از تاریخ شنبه ۱۴۰۰/۹/۶ با رعایت پروتکل های بهداشتی به صورت حضوری برگزار می گردد.

❌تذکرات مهم❌

1- کلاس های دروس تئوری دانشجویان رشته های غیرعلوم پزشکی فعلا به صورت غیرحضوری ادامه خواهد یافت.

2- کلاس های دروس تربیت بدنی عمومی و ورزش ۱ و ۲ عمومی به صورت غیرحضوری ادامه می یابد.

3- مکان های تشکیل کلاس در آزمایشگاه های و کارگاه های مربوطه خواهد بود که از تاریخ پنجشنبه ۱۴۰۰/۹/۴ از طریق منوی «مشاهده آخرین وضعیت ثبت نام (ترم جاری)» در سامانه آموزشیار قابل مشاهده است.

4- بدیهی است گروه بندی نحوه تشکیل کلاس های دروس عملی به صورت الف و ب و ج از تاریخ ۳۰ آبان ماه لغو می گردد.

5- همراه داشتن کارت واکسن و استفاده از ماسک برای حضور در کلاس ها الزامی است.

6- رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در محیط دانشگاه الزامی است.

7- کلیه کلاس های دروس تئوری و عملی دانشجویان رشته های علوم پزشکی کما کان مطابق اطلاعیه قبلی به صورت حضوری ادامه خواهد یافت.

8- همزمان با شروع کلاس ها، خوابگاه های دانشجویی نیز برای اسکان دانشجویان پیش بینی شده که شرایط و نحوه ثبت نام خوابگاه، در سایت دانشگاه اعلام گردیده است. (شرط استفاده از خوابگاه تزریق هر دو دوز واکسن و ارائه کارت واکسن می باشد)

9- سرویس های ایاب و ذهاب دانشجویی برای مسیرهایی که به حدنصاب می رسند، برقرار خواهد بود که اطلاعیه تکمیلی آن متعاقبا اعلام می گردد.

اداره کل حوزه ریاست و روابط عمومی
دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن