اطلاعیه مهم شماره 11 - اعلام وضعیت امور اداری و آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد در دوره فاصله گذاری اجتماعی
مطلب ویژه

13 فروردين 1399

اطلاعیه مهم شماره ۱۱

اعلام وضعیت امور اداری و آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد در دوره فاصله گذاری اجتماعی

 

قابل توجه اعضای هیات علمی، کارکنان و دانشجویان گرامی

 

ضمن تبریک مجدد سال نو و آرزوی سلامتی، خیر و برکت برای مجموعه همکاران و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد، با توّجه به شیوع ویروس کرونا و مخاطرات آن و اهمیت حفظ سلامتی همکاران و دانشجویان، پیرو اطلاعیه های قبلی و دراجرای بخشنامه شماره ۱۰/۹/ص/۹۹ مورخ ۹۹/۱/۱۳ ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی موارد ذیل ابلاغ می گردد:

1- تا زمان اعلام رفع محدودیت ها توسط ستاد ملی مقابله با کرونا، کلیه کلاس های دروس تئوری و بخش تئوری دروس تئوری - عملی مقاطع مختلف تحصیلی با استثنای دروس آزمایشگاهی و کارگاهی طبق برنامه به صورت غیرحضوری (مجازی) برگزار می شود. بدیهی است به محض رفع محدودیت ها و امکان تشکیل کلاس های حضوری نیمسال تحصیلی به صورت حضوری ادامه خواهد داشت و متناسب با تکمیل کلیه سرفصل ها و ارائه کامل دروس عملی ترم تحصیلی تمدید و تقویم آموزشی تغییر خواهد یافت.

 

2- کلیه فعالیت های اداری و آموزش حضوری دانشگاه تا تاریخ ۲۳ فروردین ماه تعطیل اعلام می گردد.

 

3- آغاز فعالیت آموزشی حضوری دانشگاه پس از تاریخ ۲۳ فروردین ماه مطابق با تصمیم به تمدید یا عدم تمدید تعطیلی دانشگاه ها توسط ستاد ملی مقابله با کرونا خواهد بود.

 

4- در صورت ادامه تعطیلی دانشگاه ها، از تاریخ یکشنبه ۲۴ فروردین ماه تا زمان برگشت شرایط به وضعیت عادی، فعالیت های اداری دانشگاه با حداقل حضور کارکنان و اعضای هیات علمی اجرایی به صورت شیفت چرخشی برای مراجعات ضروری و محدود دانشجویان انجام خواهد شد.

 

5- امتحان جامع دانشجویان دکتری در نیمه دوم تابستان برگزار می شود که تاریخ دقیق آن متعاقبا اطلاع رسانی می گردد

 

6- پرسنل فنی و پشتیبانی کلاس های غیرحضوری در ساعت های کلاس های آنلاین در دانشگاه حضور خواهند داشت.

 

7- در صورت ادامه تعطیلی دانشگاه ها، امکان برگزاری جلسات دفاع از پایان نامه کارشناسی ارشد و پروپوزال و رساله دکتری با درنظر گرفتن ملاحظات لازم، از ابتدای اردیبهشت ماه امکان پذیر  خواهد شد که دستورالعمل مربوطه متعاقباً ابلاغ می گردد.

 

 

اداره کل حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن