اسکان حدود 6 هزار مسافر نوروزی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد
مطلب ویژه

19 فروردين 1397

رئیس واحد نجف‌آباد اظهار کرد که دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد در ایام نوروز امسال افتخار میزبانی 1286 خانوار از خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی را داشته است.

به گزارش پايگاه خبري دانشگاه آزاداسلامي نجف آباد ، دکتر مهران مجلسی با توجه به سفرهای نوروزی همکاران دانشگاه آزاد اسلامی گفت: «اسکان همکاران دانشگاه آزاد اسلامی که برای مسافرت نوروزی اصفهان را انتخاب کرده و یا از این مسیر برای سفر به سایر نقاط ایران پهناور عبور کردند را قبل از عید نوروز آغاز کرده و توانستیم تا پایان تعطیلات نوروزی 1286 خانوار یعنی حدود 6 هزار نفر را در واحد نجف آباد اسکان دهیم.100 3ba26

وی با توجه به قدمت شهرستان و وجود آثار ماندگار تاریخی در این شهر خاطرنشان کرد: «طبق هماهنگی هایی که با شهرداری نجف‌آباد داشتیم، تورهای یک روزه گردشگری درمدت یک هفته برای بازدید میهمانان از اماکن تفریحی و تاریخی شهرستان پیش بینی شده بود که مورد استقبال همکاران واقع شد.

1395© حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به اداره کل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد بوده و بازنشر مطالب آن فقط با ذکر منبع مجاز است.

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن