حجت‌الاسلام حیدری: علم و پژوهش در صدر بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی قرار دارد
مطلب ویژه

26 بهمن 1398

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان گفت: «علم و پژوهش در صدر بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی قرار دارد كه باید توسط اندیشمندان، عالمان و دانشگاهیان مدیریت شود.»

 

به گزارش روابط عمومی واحدنجف‌آباد، حجت‌الاسلام عباسعلی حیدری در نشست هم‌اندیشی تبیین بیانیه گام دوم انقلاب که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد برگزار شد با بیان اینکه حکومت حاکم در جهان باید حکومت صالحان باشد، اظهار كرد: «وعده الهی بر این است که صالحان در جهان حکومت کنند و ما نیز باید همسو با انقلاب اسلامی باشیم تا به سمت حکومت صالحان پیش برویم.»

وی گفت: «روایات بسیاری در رابطه با حکومت امام عصر(عج) وجود دارد و با توجه به این روایات، پیش از ظهور و تأسیس حكومت جهانی امام زمان(عج) امت‌ها و مردمانی هستند که ظهور و بروز پیدا می‌كنند و اراده و مشیت الهی بر آن قرارگرفته كه نقش‌آفرینی آنان زمینه‌ساز قیام امام عصر(عج) باشد.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان ویژگی‌های بارز انقلاب شكوهمند اسلامی که آن را از بقیه انقلاب‌ها جدا می‌كند را یادآور شد و خاطرنشان کرد: «انقلاب اسلامی قابل‌مقایسه با هیچ‌کدام از انقلاب‌ها در دنیا نیست تا جایی كه به‌ جرئت می‌توانیم ادعا كنیم یكی از مصادیق روایات در زمینه‌سازی ظهور امام عصر(عج) است.»

حجت الاسلام حیدری افزود: «رهبر معظم انقلاب اسلامی هفت سرفصل اساسی برای بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی عنوان فرمودند و این سرفصل‌ها عبارت از دانش و پژوهش، معنویت و اخلاق، اقتصاد، عدالت و مبارزه با فساد، استقلال و عزت ملی است که همه آنها باید به‌خوبی در نظر گرفته شوند.»

 

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن