با اعلام مدیرکل ورزش و تربیت‌بدنی دانشگاه آزاد اسلامی؛ احتمال حضور تیم هندبال دانشگاه آزاد اسلامی در لیگ برتر قوت گرفت
مطلب ویژه

17 بهمن 1398

مدیرکل ورزش و تربیت‌بدنی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: «برای حضور تیم هندبال این دانشگاه در لیگ برتر شورای عالی ورزش به ریاست دكتر طهرانچی تشکیل جلسه خواهد داد».

به گزارش روابط عمومي واحد نجف‌آباد، کمال جوانمرد عصر امروز در حاشیه فینال مسابقات هندبال برادران دانشگاه آزاد اسلامی یادواره سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی (جام فجر) که به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد برگزار شد، اظهار کرد: «در صورت اعزام تیم هندبال به مسابقات جهانی لهستان به‌طور حتم انتخاب اعضای این تیم از بین ورزشكاران حاضر در این دوره از مسابقات خواهد بود».

وی با بیان اینکه امكانات، سالن‌های ورزشی و میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد مطلوب بود، اضافه کرد: «با توجه به نظر كارشناسی رئیس فدراسیون هندبال، این مسابقات از كیفیت قابل قبولی برخوردار بود، امیدواریم این واحد دانشگاهی سال آینده مجدداً میزبان این مسابقات باشد».

طرح شورای عالی ورزش برای حضور دانشگاه آزاد اسلامی در لیگ برتر هندبال

مدیرکل ورزش و تربیت‌بدنی دانشگاه آزاد اسلامی افزود: «سال جاری ۲۶تیم از دانشگاه آزاد اسلامی در رشته‌های كشتی، وزنه‌برداری، ووشو، كاراته و تكواندو (دو بخش مردان و زنان) در لیگ برتر حضور پیدا كردند».

جوانمرد یادآور شد: «برای حضور رشته هندبال دانشگاه آزاد اسلامی در لیگ برتر شورای عالی ورزش به ریاست دكتر طهرانچی تشکیل جلسه خواهد داد».

مدیرکل ورزش و تربیت‌بدنی دانشگاه آزاد اسلامی خطاب به دانشجویان خاطرنشان كرد: «سناریوی دشمن بی‌انگیزه و بی‌تفاوت کردن جوانان است و ورزش بهترین ابزار و قدرت نرم است که با برگزاری این‌گونه مسابقات و با همت دانشجویان ورزشکار می‌توانیم سناریوی دشمن را خنثی کنیم».

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن