اعلام تاریخ و جزییات حضوری شدن کلیه کلاس های رشته های علوم پزشکی شامل رشته های پزشکی، بهداشت، پرستاری، مامایی و اتاق عمل (به استثنای دروس عمومی و معارفی)

16 آبان 1400

در اجرای دستورالعمل های ابلاغی از سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی و در راستای مصوبات ستاد ملی کرونا و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، کلیه کلاس های تئوری و عملی دانشجویان رشته های علوم پزشکی (به استثنای دروس عمومی و معارفی) از تاریخ شنبه ۱۴۰۰/۸/۲۲ با رعایت پروتکل های بهداشتی به صورت حضوری برگزار می گردد.

تذکرات مهم:

1- مکان های تشکیل کلاس در دو دانشکده پزشکی و پرستاری از طریق منوی «مشاهده آخرین وضعیت ثبت نام (ترم جاری)» سامانه آموزشیار قابل مشاهده است.

2-  همراه داشتن کارت واکسن و استفاده از ماسک برای حضور در کلاس ها الزامی است.

3- رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در محیط دانشگاه الزامی است.

4- کلاس های دروس عمومی و معارفی همچنان به صورت غیر حضوری ادامه می یابد.

5- همزمان با شروع کلاس ها، خوابگاه های دانشجویی نیز برای اسکان دانشجویان غیربومی بازگشایی شده که شرایط و نحوه ثبت نام خوابگاه، متعاقبا توسط معاونت دانشجویی و فرهنگی در سایت دانشگاه اعلام می گردد. (شرط استفاده از خوابگاه تزریق هر دو دوز واکسن و ارائه کارت واکسن می باشد)

6- سرویس های ایاب و ذهاب دانشجویی برای مسیرهایی که به حدنصاب می رسند، برقرار خواهد بود که اطلاعیه آن متعاقبا اعلام می گردد.

اداره کل حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن