اطلاعيه مهم در خصوص شروع کلاسهاي غيرحضوری (مجازی) ترم تابستان ۱۴۰۰

09 مرداد 1400

 

قابل توجه دانشجويان و اساتيد گرامی

1- کليه کلاس هاي تئوری و بخش تئوری کلاس هاي تئوري - عملي در ترم تابستان به صورت مجازي و از طريق سامانه يادگيري مجازي دانشگاه آزاد اسلامي واحد نجف آباد (سيما) برگزار خواهد شد.

2- کلاس های مجازی ترم تابستان از روز شنبه ۱۴۰۰/۵/۲ مطابق برنامه هفتگي انتخاب واحد از طريق سامانه سيما (مشابه ترم قبل) برگزار خواهد شد.

3- مقرر گرديد به منظور آشنايي دانشجويان با مباحث مقدماتي و تئوريک در دروس عملي و توجيه اوليه ايشان، تعداد ۲ جلسه کلاسی از اين دروس اعم از کارگاهي، آزمايشگاهي، دروس تخصصی عملی رشته علوم ورزشی و... طبق برنامه هفتگي و به صورت مجازي، ازطريق سامانه سيما برگزار مي گردد. حضور دانشجويان در اين جلسات کلاسي مجازي الزامي است.

4- در خصوص زمان و نحوه تشکيل ادامه کلاس های دروس عملی، کارگاهي و آزمايشگاهي (پس از برگزاري مجازي دو جلسه به صورت تئوري) و بخش عملي دروس تئوري – عملي که بايستي الزاما به صورت حضوري برگزار شود، بسته به شرایط شیوع بیماری کرونا و رنگبندی شهرها در طول تابستان اطلاع رساني به موقع انجام خواهد شد.

5- براي دروس عملي که مطابق نظر استاد درس و هماهنگي با دانشکده و معاونت آموزشی بخش بيشتري از آنها (بيش از دو جلسه اشاره شده در بند ۴) مي تواند به صورت مجازي برگزار گردد، ادامه جلسات کلاسي در طول ترم تابستان با هماهنگي و اطلاع رساني به دانشجويان، مطابق برنامه هفتگي برگزار خواهد شد. که تعداد جلسات و برنامه آن، در جلسه اول از طريق استاد درس به اطلاع دانشجويان خواهد رسيد.

6- با توجه به شرايط کرونا و لزوم رعايت پروتکل هاي بهداشتي کل جلسات کلاسي و ارزشيابي دروس تربيت بدني عمومي، ورزش ۱ و ورزش ۲ به صورت غيرحضوري و از طريق سامانه سيما برگزار مي گردد. که در جلسه اول در خصوص سرفصل ها و ارزشيابي، هماهنگي و اطلاع رساني از طريق اساتيد انجام خواهد شد.

 

 ستاد آموزش غير حضوري دانشگاه آزاد اسلامي واحد نجف آباد

 

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن