اطلاعیه برگزاری آزمون جامع دکتری نیمسال دوم سال تحصیلی1400-1399 در تیرماه 1400
مطلب ویژه

10 خرداد 1400

قابل توجه دانشجویان دوره دکتری تخصصی

 

پیرو اطلاعیه های قبلی و در اجرای آخرین دستورالعمل سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی در خصوص نحوه برگزاری بخش های کتبی و شفاهی آزمون جامع دکتری موارد مهم زیر جهت اطلاع دانشجویان دوره دكتری تخصصی كه در ازمون جامع نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۰/۱۳۹۹ثبت نام نموده اند ابلاغ می گردد:

۱-بخش کتبی آزمون جامع دکتری با رعایت پروتکل های بهداشتی و الزامات لازم  به صورت حضوری  برگزار می گردد.

۲- بخش کتبی آزمون جامع دوره دکتری واحد نجف آباد طبق برنامه زمانبندی اعلام شده در این اطلاعیه به تفکیک گروه ها روز یکشنبه 1400/4/27 در دو نوبت صبح و بعدازظهر (8:30 تا 17:30) به صورت حضوری برگزار می گردد.

۳- به منظور کاهش تردد بین شهری دانشجویان غیربومی (ساکن خارج از استان اصفهان)، این دانشجویان درصورت تمایل می توانند در واحد مرکز استان محل سکونت خود (یا یکی از واحدهای استان به صلاحدید مرکز استان) را به عنوان محل برگزاری آزمون انتخاب نمایند. (بدیهی است در روز و ساعت آزمون آن رشته واحد نجف آباد، طبق زمانبندی اعلام شده، برگه های امتحانی دانشجو به واحد دانشگاهی انتخابی صرفا بعنوان محل برگزاری آزمون، ارسال و آزمون دانشجو در آن محل برگزار می گردد.)

۴-بخش شفاهی آزمون جامع به صورت غیرحضوری(مجازی) و از طریق سامانه مرکز آموزش الکترونیکی واحد نجف آباد درتاریخ های 29 و 31 تیرماه و 2 و 3 مرداد ماه، طبق برنامه زمانبندی درلینک زیر، برگزار می گردد. لینک اتاق مجازی و شیوه برگزاری غیرحضوری بخش شفاهی آزمون جامع متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

۵- مكان برگزاری آزمون كتبی در واحد نجف آباد برای رشته های گروه های آموزشی حقوق و علوم انسانی در دانشكده علوم انسانی وكلیه رشته های فنی و مهندسی و معماری و شهرسازی در دانشكده عمران می باشد.

6-لیست دروس و زمانبندی برگزاری بخش کتبی آزمون جامع به تفکیک دانشکده در لینک های زیر قابل مشاهده است: 

 

  توجه: آن دسته از داوطلباني كه به دليل تاخير در برگزاری آزمون زبان موفق به اخذ نمره قابل قبول نشده اند، می توانند در آزمون نيمسال 2-99 شركت نمايند.

 

دانلود لیست دروس و زمان برگزاری امتحان جامع دوره دكتری به تفکیک گروه های آموزشی

برای مشاهده جدول برنامه زمان بندی آزمون شفاهی اینجا را کلیک بفرمایید...

 

دو تذکر مهم:

نمره قبولی آزمون مذكور اخذ میانگین ۱5(برای ورودی های 94 و قبل از آن) و میانگین ۱6(برای ورودی های 95 و بعد از آن)  در دروس کتبی و شفاهی (ضریب آزمون های کتبی و شفاهی هرکدام ۵۰ درصد نمره کل می باشد) الزامی است.

کلیه دانشجویان متقاضی شرکت در آزمون جامع دوره دکتری باید قبلا نسبت به ثبت نام درس آزمون جامع و تکمیل فرم اعلام آمادگی شرکت در آزمون جامع و تحویل مدارک خود اقدام نموده باشند.

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن