وضعیت فعالیت اداری دانشگاه در هفته جاری (5 تا 9 اردیبهشت)

03 ارديبهشت 1400

باعنایت به تداوم شرایط قرمز کرونا، بدین وسیله وضعیت فعالیت اداری دانشگاه در هفته جاری ( از تاریخ یکشنبه ۱۴۰۰/۲/۵ تا پنجشنبه ۱۴۰۰/۲/۹) به شرح ذیل اعلام می گردد.

با عنایت به مصوبه ستاد ملی کرونا و آخرین دستورالعمل سازمان مرکزی دانشگاه، در هفته جاری (از یکشنبه تا پنجشنبه) تعداد محدودی از کارکنان (در سقف یک سوم و به صورت شیفت چرخشی) به منظور پاسخگویی غیرحضوری (تلفنی) به دانشجویان و مراجعات حضوری دانشجویان برای موارد خاص و ضروری، در دانشگاه حضور خواهند داشت.

با توجه به شرایط خاص شیوع بیماری کرونا، مقتضی است دانشجویان از مراجعه حضوری به دانشگاه به جز در موارد خاص و بسیار ضروری خودداری نمایند. پاسخگویی ارباب رجوع به صورت غیرحضوری و از طریق تلفن و دفاتر مجازی مدیران انجام می پذیرد.

روسا و معاونین دانشکده ها و مدیران گروه های آموزشی صرفا روزهای یکشنبه ۱۴۰۰/۲/۵ و چهارشنبه ۱۴۰۰/۲/۸ در دانشگاه حضور خواهند داشت. (چنانچه لازم است مراجعه ضروری برای امور مربوط به تسویه حساب فارغ التحصیلی یا امور پایان نامه و دفاع داشته باشید، در این دو روز مراجعه نمایید.)

ساعات کار در ایام حضور شیفتی کارکنان از ساعت ۸ تا ۱۴ خواهد بود.

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن