اطلاعیه برگزاری آزمون جامع دکتری نیمسال دوم سال تحصیلی1400-1399 در خرداد ماه 1400
مطلب ویژه

17 فروردين 1400

قابل توجه دانشجویان دوره دکتری تخصصی

پیرو اطلاعیه های قبلی و در اجرای آخرین دستورالعمل سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی در خصوص نحوه برگزاری بخش های کتبی و شفاهی آزمون جامع دکتری موارد مهم زیر جهت اطلاع دانشجویان دوره دكتری تخصصی كه در ازمون جامع نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۰/۱۳۹۹ثبت نام نموده اند ابلاغ می گردد:

۱-بخش کتبی آزمون جامع دکتری با رعایت پروتکل های بهداشتی و الزامات لازم  به صورت حضوری برگزار می گردد.

 

۲- بخش کتبی آزمون جامع دوره دکتری واحد نجف آباد طبق برنامه زمانبندی اعلام شده در این اطلاعیه به تفکیک گروه ها روز سه شنبه ۱۴۰۰/۳/۴ در دو نوبت صبح و بعدازظهر (8:30 تا 17:30) به صورت حضوری برگزار می گردد.

 

۳- به منظور کاهش تردد بین شهری دانشجویان غیربومی (ساکن خارج از استان)، این دانشجویان درصورت تمایل می توانند نزدیک ترین واحد دانشگاهی محل سکونت خود را به عنوان محل برگزاری آزمون انتخاب نمایند. (بدیهی است در روز و ساعت آزمون آن رشته واحد نجف آباد، طبق زمانبندی اعلام شده، برگه های امتحانی دانشجو به واحد دانشگاهی انتخابی صرفا بعنوان محل برگزاری آزمون، ارسال و آزمون دانشجو در آن محل برگزار می گردد.( درخصوص فرآیند اعلام واحد مورد دانشجویان غیربومی استان، برای برگزاری آزمون و شیوه اقدام متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

 

۴- بخش شفاهی آزمون جامع به صورت غیرحضوری (مجازی) و از طریق سامانه مرکز آموزش الکترونیکی واحد نجف آباددرتاریخ های ۶ و ۹ و ۱۰ و ۱۱ خرداد ماه، طبق برنامه زمانبندی در اطلاعیه بعدی، برگزار می گردد. برنامه زمانبندی و شیوه برگزاری غیرحضوری بخش شفاهی آزمون جامع متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

 

۵- مكان برگزاری آزمون كتبی در واحد نجف آباد برای رشته های گروه هایآموزشی حقوق و علوم انسانی در دانشكده علوم انسانی وكلیه رشته های فنی و مهندسی و معماری و شهرسازی در دانشكده عمران می باشد.

 

۶- با توجه به شرایط کرونا احتمال تغییر در تاریخ های اعلام شده فوق وجود دارد لذا هرگونه تغییر در تاریخ برگزاری كتبی و شفاهی از طریق اطلاعیه های سایت دانشگاه به استحضار دانشجویان خواهد رسید.

 

۷- لیست دروس و زمانبندی برگزاری بخش کتبی آزمون جامع به تفکیک دانشکده در لینک های زیر قابل مشاهده است:

 

  توجه: آن دسته از داوطلباني كه به دليل تاخير در برگزاری آزمون زبان موفق به اخذ نمره قابل قبول نشده اند، می توانند در آزمون نيمسال 2-99 شركت نمايند.

دانلود لیست دروس و زمان برگزاری امتحان جامع دوره دكتری به تفکیک گروه های آموزشی

دو تذکر مهم:

- نمره قبولی آزمون مذكور اخذ میانگین ۱۶ تمام در دروس کتبی و شفاهی (ضریب آزمون های کتبی و شفاهی هرکدام ۵۰ درصد نمره کل می باشد) الزامی است.

- کلیه دانشجویان متقاضی شرکت در آزمون جامع دوره دکتری باید قبلا نسبت به ثبت نام درس آزمون جامع و تکمیل فرم اعلام آمادگی شرکت در آزمون جامع و تحویل مدارک خود اقدام نموده باشند.

 

 

 

 

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن