اطلاعیه مهم در خصوص فعالیت اداری دانشگاه
مطلب ویژه

16 فروردين 1400

با عنایت به مصوبه ستاد ملی کرونا درخصوص کاهش حضور کارکنان در محل کار و انجام دورکاری در شهرستان های با وضعیت قرمز و نارنجی، به اطلاع می رساند از تاریخ ۱۵ فروردین ماه تا اطلاع ثانوی، حضور کارکنان در دانشگاه به صورت شیفت ۵۰ درصد خواهد بود.

1- طوری برنامه ریزی شده است که حتی المقدور کلیه امور اداری دانشگاه و پاسخگویی به ارباب رجوع با رعایت پروتکل های بهداشتی، مطابق روال قبلی ( روزهای یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۴:۴۵ ) انجام شود.

2- روسا، معاونین و مدیران گروه های آموزشی در دانشکده ها تا اطلاع ثانوی در روزهای یکشنبه، سه شنبه و چهارشنبه حضور خواهند داشت.

3- عضای هیات علمی (غیر اجرایی) مطابق برنامه اعلام شده در وب سایت دانشگاه، یک روز در هفته در دفاتر کار خود حضور خواهند داشت.

4- همچنین مدیران گروه و اعضای هیات علمی علاوه بر حضور در روزهای تعیین شده، ساعاتی را نیز طبق برنامه اعلام شده در وب سایت دانشگاه در دفاتر مجازی خود جهت پاسخگویی به مراجعات دانشجویی حضور خواهند داشت.

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن