اطلاعیه نهایی در مورد آزمون جامع دانشجویان دکتری در بهمن ماه 1399
مطلب ویژه

26 دی 1399

قابل توجه دانشجویان دوره دکتری تخصصی

اطلاعیه نهایی برگزاری آزمون جامع دکتری نیمسال اول سال تحصیلی1400-1399 در بهمن ماه 1399

پیرو اطلاعیه های قبلی و در اجرای آخرین دستورالعمل سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی در خصوص نحوه برگزاری بخش های کتبی و شفاهی آزمون جامع دکتری موارد زیر ابلاغ می گردد:

1- بخش کتبی آزمون جامع دکتری با رعایت پروتکل های بهداشتی و الزامات لازم به صورت حضوری برگزار می گردد.

2- بخش کتبی آزمون جامع دوره دکتری واحد نجف آباد طبق برنامه زمانبندی اعلام شده در این اطلاعیه به تفکیک گروه ها روز یکشنبه ۹۹/۱۱/۵ در دو نوبت صبح و بعدازظهر به صورت حضوری برگزار می گردد.

3- به منظور کاهش تردد بین شهری دانشجویان غیربومی (ساکن خارج از استان)، این دانشجویان درصورت تمایل می توانند نزدیک ترین واحد دانشگاهی محل سکونت خود را به عنوان محل برگزاری آزمون انتخاب نمایند. (بدیهی است در روز و ساعت آزمون آن رشته واحد نجف آباد، طبق زمانبندی اعلام شده، برگه های امتحانی دانشجو به واحد دانشگاهی انتخابی صرفا بعنوان محل برگزاری آزمون، ارسال و آزمون دانشجو در آن محل برگزار می گردد.(

4- بخش شفاهی آزمون جامع به صورت غیرحضوری (مجازی) و از طریق سامانه مرکز آموزش الکترونیکی واحد نجف آباد  بین تاریخ های ۹۹/۱۱/۷ تا ۹۹/۱۱/۸ ، طبق برنامه زمانبندی در اطلاعیه بعدی، برگزار می گردد. برنامه زمانبندی و شیوه برگزاری غیرحضوری بخش شفاهی آزمون جامع طی روزهای آینده اطلاع رسانی خواهد شد.

5- دانشجویان (ساکن خارج از استان اصفهان) که در صورت تمایل خود متقاضی برگزاری بخش کتبی آزمون جامع خود در واحد دانشگاهی محل سکونت می باشند، می بایست حداکثر تا پایان وقت اداری  روز دوشنبه 29 دیماه  ، نام و نام خانوادگی، شماره شناسایی دانشجویی، رشته، نام نزدیکترین واحد دانشگاهی به محل سکونت جهت برگزاری آزمون و شماره تلفن همراه خود را در پاسخ به پیامک ارسالی به سرشماره ۳۰۰۰۸۱۱۴ ارسال نمایند.

چند تذکر مهم:

- نمره قبولی آزمون مذكور میانگین 16 تمام در دروس کتبی و شفاهی می باشد.

- ضمنا رعایت كامل پرو تكل های بهداشتی در زمان آزمون برای همگان الزامی است.

- کلیه دانشجویان متقاضی شرکت در آزمون جامع دوره دکتری باید قبلا نسبت به ثبت نام درس آزمون جامع و تکمیل فرم اعلام آمادگی شرکت در آزمون جامع و تحویل مدارک خود اقدام نموده باشند.

لیست دروس و زمانبندی برگزاری بخش کتبی آزمون جامع به تفکیک دانشکده در لینک های زیر قابل مشاهده است:

 

1- لیست دروس و زمان برگزاری امتحان جامع دوره دكتری دانشکده کامپیوتر

2- لیست دروس و زمان برگزاری امتحان جامع دوره دكتری دانشکده برق 

3- لیست دروس و زمان برگزاری امتحان جامع دوره دكتری دانشکده عمران

4- لیست دروس و زمان برگزاری امتحان جامع دوره دكتری دانشکده هنر، معماری و شهرسازی

5- لیست دروس و زمان برگزاری امتحان جامع دوره دكتری دانشکده فنی و مهندسی

6- لیست دروس و زمان برگزاری امتحان جامع دوره دكتری دانشکده مواد

7-  لیست دروس و زمان برگزاری امتحان جامع دوره دكتری دانشکده علوم انسانی

8- لیست دروس و زمان برگزاری امتحان جامع دوره دكتری دانشکده حقوق

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن