اطلاعیه مهم ویژه دانشجویان ورودی جدید (تعیین واحدهای درسی، تاریخ و نحوه برگزاری کلاس ها و تذکرات مهم)
مطلب ویژه

09 آبان 1399

    اولین اقدام برای پذیرفته شدگانی که تاکنون نسبت به تکمیل ثبت نام و تشکیل پرونده اقدامی ننموده اند مراجعه به صفحه ویژه ورودی های جدید درسایت دانشگاه به آدرسiaun.ac.ir/rspمی باشد. (حتما راهنماها و تذکرات موجود در این صفحه را قبل از هر اقدامی مطالعه نمایید.)

    کلیه فرآيندهاي آموزشی دانشجویان ورودی جدید از طريق سامانه سراسري آموزشيار به آدرس edu.iau.ac.ir انجام مي شود.

    در حال حاضربرای دانشجویان ورودی جدید که کلیه مراحل احراز هویت، ثبت نام و تشکیل پرونده فیزیکی آنها انجام پذیرفته باشد كد كاربري و كلمه عبور در سامانه آموزشیار (هر دو) شماره دانشجويي قطعي (14 رقمي) مي باشد.

    مطابق ضوابط و مقررات عمليات انتخاب واحد دانشجويان جديد الورود توسط امور برنامه دانشگاه انجام مي شود. لذا از هفته دوم آبان ماه جهت مشاهده برنامه دروس خود به سامانه آموزشيار مراجعه نماييد.

    مراجعه متناوب و مدوام به کانال های اطلاع رسانی دانشگاه در پیام رسان ها و وب سايت اصلي به نشانيiaun.ac.ir اکیدا توصیه می شود.

    با توجه به تداوم شيوع بيماري كرونا و مطابق آخرين بخشنامه هاي ابلاغي، در نيمسال جاري، كليه كلاس هاي تئوري و بخش تئوري دروس تئوري عملي به صورت مجازي (آنلاين) و از طريق سامانه يادگيري مجازي دانشگاه آزاد اسلامي نجف آباد ( سيما ) برگزار مي گردد.در خصوص زمان و نحوه تشکیل كلاس هاي دروس عملي كه الزاماً بايستي به صورت حضوري برگزار گردد در آينده اطلاع رساني خواهد شد .

كلاس هاي مجازی دانشجويان ورودي مهرماه 99 (کلیه مقاطع) از روز يكشنبه 18 آبان ماه آغاز خواهد شدو مطابق بند 5، كلاس ها به صورت مجازي و از طريق سامانه سيما به آدرسiaun.ac.ir/e-learninigبرگزار می شود ( لطفا تا قبل 18 آبان ماه راهنماها و تذكرات مركز آموزش

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن