اطلاعیه مهم درخصوص شروع کلاس های حضوری دروس عملی - نیمسال جاری و راه اندازی سامانه ثبت اعلام حضور / عدم حضور
مطلب ویژه

25 تیر 1399

اطلاعیه مهم درخصوص شروع کلاس های حضوری دروس عملی - نیمسال جاری و راه اندازی سامانه ثبت اعلام حضور / عدم حضور

 

پیرو اطلاعیه قبلی و در اجرای بخشنامه اخیر ابلاغی سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی، شروع کلاس های حضوری دروس عملی (کارگاهی و آزمایشگاهی) و بخش عملی دروس تئوری - عملی یک هفته به تعویق افتاد و به روز شنبه ۴ مردادماه موکول شد.

 

امکان ناتمام ماندن دروس عملی و شرکت دانشجو در کلاس های نیمسال آینده (ثبت نمره در نیمسال جاری) برای دانشجویانی که به دلایل موجه امکان حضور در کلاس ها را ندارند، فراهم گردیده است.

 

کلیه دانشجویانی که در نیمسال جاری دروس عملی و دروس تئوری- عملی اخذ نموده اند می بایست با مراجعه به سامانه ثبت اعلام حضور یا عدم حضور (به دلایل موجه) در کلاسهای دروس عملی نیمسال جاری که در طول مردادماه برگزار خواهد شد، مراجعه و تعیین تکلیف نمایند.

 


 تذکرات مهم :

 
درصورت ثبت عدم حضور در کلاسها، نمره این دروس به حالت گزارش نشده باقی خواهد ماند ودانشجو موظف است در نیمسال آینده (۹۹-۱) (بدون نیاز به انتخاب واحد مجدد) صرفا در کلاس ها و امتحان (ارزشیابی) درس عملی شرکت نماید بدیهی است نمره اخذ شده برای نیمسال جاری ثبت خواهد شد.

 
در صورت ثبت اعلام حضور درکلاس های عملی نیمسال جاری، دانشجو می بایست طبق برنامه اعلامی از ۴ مرداد تا ۵ شهریور بارعایت کامل پروتکل های بهداشتی درکلاسها و امتحان (ارزشیابی) شرکت نماید.


ورود به سامانه و ثبت اعلام حضور یا عدم حضور درکلاس های حضوری دروس عملی (آزمایشگاهی و کارگاهی) و بخش عملی دروس تئوری - عملی الزامی است.


برای دانشجویانی که عدم حضور خود را ثبت نکنند و درکلاس و امتحان شرکت ننمایند، غیبت امتحان ثبت خواهد شد ودانشجو ملزم است در نیمسال های آینده مجددا این دروس را انتخاب واحد نماید.

 

ثبت اعلام نیاز به خوابگاه وسرویس ایاب وذهاب برای حضور درکلاسهای عملی درسامانه پیش بینی شده است.


در هرصورت تشکیل کلاس ها بستگی به شرایط و وضعیت اپیدمی کرونا دارد و براساس پروتکل های بهداشتی و در گروه های کوچک تر و جمعیت کمتر انجام می شود.

 

آدرس سامانه ثبت حضور/عدم حضور درکلاسهای حضوری دروس عملی : elc.iaun.ac.ir


آخرین مهلت ثبت درسامانه ساعت ۱۸ شنبه ۲۸ تیرماه می باشد.

 

معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن