اطلاعیه مهم شماره ۲۱ - علام موارد بسیار مهم آموزشی درخصوص شرایط خاص در نیمسال جاری ویژه دانشجویان غیر پزشکی
مطلب ویژه

03 ارديبهشت 1399

اطلاعیه مهم شماره ۲۱

 

قابل توجه کلیه دانشجویان مقاطع مختلف رشته های غیرپزشکی

اعلام موارد بسیار مهم آموزشی بخشنامه شماره ۱۲۰۷ مورخ ۹۹/۱/۳۱ درخصوص شرایط خاص در نیمسال جاری

 

در حال حاضر مطابق مصوبات قبلی و تا زمان عادی شدن شرایط و ابلاغ بازگشایی فعالیت آموزش حضوری در دانشگاه ها، طبق روند هفته های گذشته کلیه کلاس های دروس تئوری و بخش تئوری دروس تئوری - عملی برای کلیه مقاطع تحصیلی به صورت مجازی ادامه خواهد یافت.

 

تبصره: از تاریخ ۹۹/۲/۲۰ به بعد بر حسب ضرورت صرفا تعدادی از کلاس های "مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی" برای رشته ها و دروس خاص و طبق پیشنهاد گروه های آموزشی و تصویب دانشکده، می تواند بارعایت پروتکل های بهداشتی به صورت حضوری ادامه یابد. که در این خصوص متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

پس از عادی شدن شرایط، کلاسهای حضوری برای تکمیل باقیمانده سرفصل های درسی و رفع اشکال به صورت فشرده و در مدت چند هفته (به همراه روزهای جمعه و شنبه) برگزارخواهد شد و به همین میزان ترم تمدید می گردد.

کلیه کلاس های دروس عملی، کارگاهی و آزمایشگاهی پس از امتحانات دروس نظری به صورت حضوری و طی برنامه اعلامی در تابستان برگزار و نمره درس در نیمسال دوم ۹۹-۹۸ ثبت می گردد.

آن دسته از دانشجویان رشته های غیرپزشکی که "در کلاس های مجازی و امتحان های پایان ترم شرکت کرده" و تاسقف سه درس و حداکثر ۶ واحد را در دوره کاردانی و کارشناسی، نمره مردودی یا کمتر از ۱۲ و در دوره تحصیلات تکمیلی نمره مردودی یا کمتر از ۱۴ کسب نمایند، می توانند تا پایان سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ (نیمسالهای اول و دوم) مازاد بر واحدهای انتخابی مجددا این دروس را بدون پرداخت شهریه متغیر انتخاب واحد نموده و نمره خود را جبران نمایند.

 

 

 تذکرمهم: شرط استفاده از تسهیلات این بند شرکت درکلاس های مجازی و امتحان پایان ترم جاری است.

 

معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن