اطلاعیه مهم و فوری شماره ۲۰ - بارگذاری کلاس های غیرحضوری (آفلاین) دروس عمومی در وب سایت دانشگاه
مطلب ویژه

31 فروردين 1399

اطلاعیه مهم و فوری شماره ۲۰

 

قابل توجه دانشجویانی که در ترم جاری دروس عمومی اخذ نموده اند

بارگذاری کلاس های غیرحضوری (آفلاین) دروس عمومی در وب سایت دانشگاه

 

پیرو اطلاعیه های قبلی در خصوص ارائه جلسات کلاسی دروس عمومی به صورت غیرحضوری (آفلاین) به اطلاع می رساند درحال حاضر تعداد ۵ جلسه کلاسی مجازی آفلاین ( شامل یک ویدئوی حدود ۹۰ دقیقه ای برای هر جلسه) برای دروس عمومی شامل : وصایای حضرت امام(ره)، آشنایی باقرائت وروانخوانی قرآن کریم، زبان عمومی، فارسی عمومی، تاریخ فرهنگ وتمدن اسلام و ایران در وب سایت دانشگاه بارگذاری شده است.

 

تذکرات مهم:

1- کلیه دانشجویانی که در نیمسال تحصیلی جاری هر یک از دروس عمومی را با هر کدام از اساتید ارائه دهنده درس، انتخاب واحد نموده اند می بایست نسبت به دانلود و مشاهده فیلم های هر جلسه با استفاده از منبع درسی معرفی شده اقدام نموده و تا قبل از بازگشایی فعالیت آموزشی دانشگاه ها تسلط کامل بر مطالب جلسات ارائه شده به صورت مجازی را داشته باشند.

 

2- مقرر گردید امتحان پایان ترم کلیه دروس عمومی به صورت متمرکز و با سوالات طراحی شده توسط گروه و از مطالب عنوان شده در کلاس های مجازی برگزار گردد لذا اساتید ارائه دهنده درس، امتحان جداگانه و مستقلی برگزار نخواهند نمود.

 

3- قابل ذکر است به محض شروع مجدد فعالیت آموزش حضوری در دانشگاه ها طبق ابلاغ مراجع ذیصلاح، ادامه کلاس ها به صورت حضوری و توسط استاد مربوطه به منظور تکمیل سرفصل و رفع اشکال دانشجویان (از مطالب تدریس شده در جلسات مجازی آفلاین)، برگزار خواهد شد.

 

4- منبع معرفی شده برای هر درس به عنوان منبع اصلی و امتحانی بوده و دانشجویان صرفا از همین منبع استفاده نمایند.


لینک ورود به صفحه آموزش دروس عمومی (کلاس آفلاین): http://iaun.ac.ir/e-offline

 

مجددا تاکید می گردد کلیه کلاس های آفلاین دروس معارف اسلامی همچنان از طریق سایت نهاد مقام معظم رهبری به نشانی ec.nahad.ir برگزار می گردد، جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به اطلاعیه شماره ۸ و نیز اطلاعیه شماره ۱۵ مراجعه نمایید.

 

با توّجه به سوال مکرر دانشجویان، مجدداً اعلام می شود درس دانش خانواده هم جزء دروس معارفی بوده و از طریق سایت نهاد ارائه می شود.

 

ستاد آموزش غیرحضوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن