نکات مهم در خصوص امتحانات پايان نيمسال اول 98
مطلب ویژه

06 دی 1398

دانشجويان گرامي ضمن آرزوي موفقيت براي جنابعالي در امتحانات پايان نيمسال اول 98، باطلاع ميرساند برگزاري امتحانات بخشي از فرايند آموزشي مي باشد كه لازمه ي آن دوري از هرگونه استرس و اضطراب و دقت و برنامه ريزي مي باشد . با نام و ياد و توكل بر خداوند متعال و با پشتكار و تلاش لازم و اميد به موفقيت و همچنين برنامه ريزي مناسب مي توانيد نقش موثري درموفقيت در اين مرحله مهم و حساس داشته و مسير موفقيت را طي نماييد . انشالله .

خواهشمند است در خصوص امتحانات پايان ترم به موارد زير توجه فرمائيد:

 1. حفظ آرامش جلسه امتحان براي كليه دانشجويان لازم و ضروري است.
 2. كارت امتحانات از‍پنجم دیماه در سامانه دانشجویی  (منوي آموزش، منوي امتحانات، كارت ورود به جلسه) دانشگاه بارگذاري مي گردد.
 3. لطفا نسبت به رفع ايراد احتمالي پروفايل خود(سنوات تحصيلي، مشروطي، شهريه، مدرك پايه، صندوق رفاه،... )جهت اخذ كارت امتحانات هرچه سريع تر اقدام فرمائيد.
 4. پس از اخذ كارت ورود به جلسه دروس قيد شده را با انتخاب واحد خود كنترل نمائيد.
 5. ورود به جلسه امتحان بدون كارت ممنوع مي باشد.
 6. حداقل نيم ساعت قبل از شروع امتحان در دانشگاه حضور داشته باشيد.
 7. از آوردن هرگونه موبايل، تبلت، ساعت هوشمند و ... حتي به صورت خاموش و همچنين هر گونه كتاب و جزوه در جلسه امتحان خودداري فرمائيد.
 8. امضا نكردن صورتجلسه امتحان به منزله غيبت در جلسه امتحان محسوب مي شود.
 9. ترك جلسه امتحان پس از رويت سوالات و قبل از امضا صورتجلسه ممنوع مي باشد.
 10. هرگونه تخلف و تقلب و جايگزيني در جلسه امتحان منجر به معرفي به كميته انضباطي دانشجويي خواهد شد.
 11. نشستن بر روي شماره صندلي مندرج در كارت امتحانات ضروري است. در غير اين صورت به عنوان متخلف در جلسه امتحان محسوب مي شويد.
 12. از هرگونه رفتار خلاف شئونات دانشجويي(برخورد با عوامل اجرايي امتحانات) جدا خودداري و در صورت هرگونه پيشنهاد و انتقاد، مراتب را كتباً به رياست دانشكده مربوطه و يا اداره امتحانات اعلام گردد.
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن