نتایج دوره های کاردانی وکارشناسی پیوسته و ناپیوسته پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی بر روی سامانه www.azmoon.org قرار گرفت.
پذیرفته شدگان این دوره ها می توانند از ساعت 10صبح روز یکشنبه 16 بهمن ماه با مراجعه به سامانه آموزشیار به نشانی edu.iau.ir نسبت به ثبت نام خود به صورت مجازی اقدام نمایند.
پس از ثبت نام اولیه در سامانه آموزشیار منتظر دریافت پیامک برنامه زمان بندی مراجعه حضوری در دانشگاه باشید.


روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد جامع مستقل نجف آباد

سایت :
https://iaun.iau.ir


مرکز پاسخگویی تلفنی 0314200


تلگرام https://t.me/iaunac


اینستاگرام https://instagram.com/iaun.najafabad


ایتا https://eitaa.com/iaunac


آیگپ https://iGap.net/iaun_najafabad


آپارات https://www.aparat.com/iaunac


روبیکا https://rubika.ir/iaun_najafabad

به اطلاع متقاضیان ثبت نام و شرکت در تکمیل ظرفیت پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی در مقاطع کارشناسی پیوسته و کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی می رساند ثبت نام و انتخاب رشته ، از امروز چهارشنبه 30 آذر آغاز و تا روز شنبه 10 دی ادامه خواهد داشت. داوطلبان می توانند با مراجعه به سامانه مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی به نشانی www.azmoon.org ابتدا دفترچه راهنمای ثبت نام را دریافت و پس از مطالعه و کسب آگاهی ، در صورت تمایل و داشتن شرایط با تهیه کارت اعتباری نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته اقدام نمایند.

به اطلاع متقاضيان ثبت‌نام در آزمون كارشناسي ارشد ناپيوسته سال 1402 در تمامي دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالي دولتي و غيردولتي و همچنين دانشگاه آزاد اسلامي و بيست و هشتمين المپياد علمي- دانشجويي کشور مي‌رساند که ثبت‌نام براي شركت در این آزمون از روز چهارشنبه مورخ 1401/09/16 آغاز و تا روز ‌سه شنبه مورخ 1401/09/22 ادامه خواهد یافت. لذا متقاضیان مي‌توانند در مهلت مقرر براي شركت در آزمون مذکور به درگاه اطلاع‌رساني اين سازمان به نشاني: www.sanjesh.org مراجعه و براي ثبت‌نام اقدام نمايند. دفترچه راهنمای ثبت‌نام به همراه اطلاعيه تكميلي ثبت‌نام در آزمون، همزمان با شروع ثبت‌نام از طريق درگاه اطلاع رساني اين سازمان قابل دسترس خواهد بود. آزمون کارشناسي ارشد ناپيوسته سال 1402 در روزهاي پنجشنبه و جمعه مورخ 11 و 1401/12/12 برگزار خواهد شد.

به اطلاع متقاضیان آزمون ورودي مقطع دكتري نيمه متمركز (Ph.D) سال 1402 براي پذيرش در دوره هاي روزانه، نوبت دوم، دانشگاه آزاد اسلامي، دانشگاه پيام نور، دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالي غيرانتفاعي و پرديس خودگردان دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالي كه در زمان مقرر (از تاريخ 1401/08/22 لغايت 1401/09/03) در این آزمون ثبت‌نام ننموده‌اند مي رساند، امکان ثبت نام با تاخير براي اين دسته از داوطلبان از روز يکشنبه مورخ 1401/09/13 لغايت روز دوشنبه مورخ 1401/09/14 در درگاه اطلاع‌رساني اين سازمان به نشاني: www.sanjesh.org میسر می باشد. لذا داوطلبان مي­توانند با مطالعه دفترچه راهنمای ثبت‌نام و اصلاحات مندرج در اطلاعيه مورخ 1401/08/29 که از طريق درگاه اطلاع رساني اين سازمان قابل دسترس است، نسبت به ثبت نام اقدام نمايند. لازم به تاکید است این آخرین فرصت برای متقاضیانی است که موفق به ثبت نام در این آزمون نشده اند و بدیهی است بعد از تاریخ فوق هیچ درخواستی برای ثبت نام قابل پذیرش نخواهد بود. ضمناً داوطلبانی که قبلاً ثبت نام نموده اند امکان ویرایش اطلاعات برای آنها میسر نمی باشد. آزمون ورودي مقطع دكتري نيمه‌متمركز (Ph.D) سال 1402 در روز پنجشنبه مورخ 1401/12/11 برگزار خواهد شد.

 

روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور

صفحه1 از2
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن