- به گزارش روابط عمومی مرکزسنجش،پذیرش وفارغ التحصیلی، نتایج دوره های کاردانی ناپیوسته وکارشناسی پیوسته پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی بر روی سامانه www.azmoon.net قرار گرفت.

- پذیرفته شدگان این دوره ها می توانند از ساعت 10 صبح روز دوشنبه 4 مهر با مراجعه به سامانه آموزشیار edu.iau.ac.ir و مطابق جدول زمانی اعلام شده نسبت به ثبت نام خود به صورت مجازی اقدام نمایند.

- پذیرفته شدگان جهت اطلاع از شرایط و ضوابط ثبت نام می توانند راهنمای مقطع مورد نظر خود را از سامانه sanjesh.iau.ir دریافت و مطالعه نمایند.

 

دریافت فایل راهنما مقاطع کاردانی ناپیوسته و کارشناسی پیوسته مهر ماه 1401 دانشگاه آزاد اسلامی

به گزارش روابط عمومی مرکزسنجش،پذیرش و فارغ التحصیلی، داوطلبانی که در دانشگاه آزاد اسلامی انتخاب رشته کرده اند ، می توانند با مراجعه به سامانه www.azmoon.org با درج کد ملی و کد دسترسی نتیجه انتخاب رشته خود را مشاهده کنند.

شایان ذکر است آن دسته از داوطلبانی که نتایج آن ها به صورت ذخیره اعلام شده است ، لازم است از ساعت 14 روز یکشنبه 10 مهر لغایت ساعت 24 روز سه شنبه 12 مهر با مراجعه به سامانه www.azmoon.org نسبت به ثبت اعلام آمادگی خود برای ثبت نام به صورت اینترنتی اقدام و رسید دریافت نمایند. عدم مراجعه به سامانه فوق در زمان اعلام شده به منزله انصراف از ثبت نام می باشد و هیچگونه درخواستی پس از زمان اعلام شده دریافت نخواهد شد. پس از انقضای مهلت ثبت نام پذیرفته شدگان قطعی، زمان و چگونگی ثبت نام ذخیره هایی که در موعد مقرر فرم اعلام آمادگی را تکمیل نموده اند اعلام خواهد شد.

پذیرفته شدگان رشته های با آزمون 1401 دانشگاه آزاد اسلامی(به جز 4 رشته پزشکی،دندانپزشکی، داروسازی و دامپزشکی) می توانند جهت اطلاع از شرایط و ضوابط ثبت نام به راهنمای ثبت نام که در سامانه این مرکز به آدرس sanjesh.iau.ir قرار گرفته است مراجعه نمایند.

پذیرفته شدگان قطعی(به جز 4 رشته پزشکی،دندانپزشکی، داروسازی و دامپزشکی) می توانند از ساعت 10 صبح روز دوشنبه 4 مهر لغایت ساعت 24 شنبه 9 مهر ماه با مراجعه به سامانه آموزشیار به آدرس edu.iau.ac.ir و مطابق جدول زمانی اعلام شده نسبت به ثبت نام خود به صورت مجازی اقدام نمایند.

نتایج دوره بدون آزمون کارشناسی ارشد 1401 (ویژه استعدادهای درخشان) دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد.
داوطلبان می توانند با مراجعه سامانه این مرکز به نشانی www.azmoon.org از نتیجه خود مطلع شوند.
پذیرفته شدگان می توانند از ساعت 10 صبح یکشنبه مورخ 20 شهریور لغایت سه شنبه 22 شهریور ماه با مراجعه به سامانه آموزشیار به آدرس edu.iau.ac.ir و مطابق جدول زمانی اعلام شده نسبت به ثبت نام خود به صورت مجازی اقدام نمایند.
لازم به ذکر است پذیرفته شدگان می توانند جهت اطلاع از شرایط و ضوابط ثبت نام به راهنمای ثبت نام که در روز شنبه مورخ 19 شریور ماه در سامانه این مرکز به آدرس sanjesh.iau.ir قرار خواهد گرفت، مراجعه نمایند .


روابط عمومی مرکز سنجش ، پذیرش وفارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی

فرصت مجدد انتخاب رشته متقاضیان رشته های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی شرکت کنندگان درآزمون سراسری (به جز رشته های پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و دامپزشکی) از امروز سه شنبه ۱۵ شهریور ماه آغاز و تا ساعت ۲۴ روز پنج شنبه ۱۷ شهریور ادامه خواهد داشت.

کلیه داوطلبان حاضر در جلسه آزمون سراسری سال ۱۴۰۱ که متقاضی تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی می­ باشند (به جز رشته های پزشکی، دندانپزشکی، داورسازی و دامپزشکی) که در مهلت مقرر موفق به انتخاب رشته در دانشگاه آزاد اسلامی نشدند ، می توانند تا ساعت ۲۴ روز پنج شنبه ۱۷ شهریور با مراجعه به سامانه مرکز ازمون دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی زیر

https://azmoon.iau.ir/

نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.

داوطلبان لازم است با استفاده از کد دسترسی مندرج در ذیل کارنامه سازمان سنجش و کد ملی به سامانه وارد شده و پس از پرداخت وجه انتخاب رشته نسبت به انتخاب حداکثر یک صد رشته و محل متناسب با گروه آزمایشی مربوطه اقدام نمایند.

هم چنین داوطلبانی که نیاز به ویرایش انتخاب رشته دارند می توانند نسبت به ویرایش رشته / محل های انتخابی خود اقدام نمایند.

صفحه1 از4
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن