اطلاعیه مهم وفوری آموزشی شماره(۱) (شروع کلاسهای غیرحضوری نیمسال دوم) واحد نجف آباد
مطلب ویژه

02 اسفند 1399

قابل توجه دانشجویان و اساتید گرامی

باتوجه به استمرار شرایط خاص ایجاد شده ناشی از شیوع ویروس کرونا در کشور و عدم امکان فعالیت آموزش حضوری در دانشگاه ها، و دراجرای آخرین ابلاغیه های مراجع ذیصلاح، وضعیت تشکیل کلاس های مقاطع مختلف تحصیلی در نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ به شرح ذیل ابلاغ می گردد:

1- کلیه کلاس های تئوری و بخش تئوری کلاس های تئوری - عملی در ترم جاری به صورت مجازی و از طریق سامانه یادگیری مجازی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد (سیما) برگزار خواهد شد.

2- کلیه کلاس های غیرحضوری (مجازی) تئوری و بخش تئوری کلاس های تئوری – عملی در نیمسال جاری از روز یکشنبه ۹۹/۱۲/۳ مطابق برنامه هفتگی انتخاب واحد از طریق سامانه سیما (مشابه ترم قبل) برگزار خواهد شد.

3- به دانشجویان گرامی به ویژه ورودی های بهمن ۹۹ توصیه اکید می شود جهت مطالعه راهنمایی ها و تذکرات مهم در خصوص نحوه برگزاری کلاس ها و ورود به سامانه سیما همچنین مشاهده فیلم های آموزشی نحوه کار با سامانه سیما به صفحه ویژه راهنمای سامانه سیما به آدرس  iaun.ac.ir/e-learning مراجعه نمایند.

4-حضور دانشجویان در کلیه دروس دوره اعم از حضوری و مجازی الزامی بوده و غیبت بیش از ۳/۱۶ باعث حذف درس می گردد.

ستاد آموزش غیر حضوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن