اطلاعیه مهم و فوری شماره (۱) ستاد آموزش غیرحضوری واحدنجف آباد
مطلب ویژه

29 شهریور 1399

اطلاعیه مهم و فوری شماره (۱) ستاد آموزش غیرحضوری واحد نجف آباد

 

باتوجه به استمرار شرایط خاص ایجاد شده ناشی ازشیوع ویروس کرونا در کشور وعدم امکان فعالیت آموزش حضوری در دانشگاه ها و دراجرای آخرین ابلاغیه های مراجع ذیصلاح، وضعیت تشکیل کلاس های مقاطع مختلف تحصیلی درنیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ به شرح ذیل ابلاغ می گردد :

  • کلیه کلاس های تئوری و بخش تئوری کلاس های تئوری - عملی در ترم جاری به صورت مجازی و از طریق سامانه جدید یادگیری مجازی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد (سیما) برگزار خواهد شد.

 

  • باتوجه به لزوم استقرار و تست کامل سامانه جدید کلاس آنلاین، آموزش اساتید و انجام عملیات های بروز رسانی، کلیه کلاسهای نیمسال جاری با ۲ روز تاخیر و از روز سه شنبه ۹۹/۷/۱ به بعد تشکیل می شود.

 

  • کلاس های عملی و کارگاهی و آزمایشگاهی و بخش عملی دروس تربیت بدنی که بایستی الزاما به صورت حضوری برگزار شود، فعلا تشکیل نمی گردد و در خصوص نحوه تشکیل حضوری این کلاس ها در طول ترم اطلاع رسانی به موقع انجام خواهد شد.

 

  • تنها آن بخش از جلسات کلاسی دروس عملی و کارگاهی و آزمایشگاهی که به صلاحدید گروه آموزشی و دانشکده مربوطه و تایید معاونت آموزشی می تواند به صورت مجازی آنلاین برگزار گردد، در طول ترم با هماهنگی استاد مربوطه برگزار خواهد شد. که در این خصوص نیز متعاقبا اطلاع رسانی تکمیلی انجام خواهد شد.

 

  • در خصوص نحوه ورود به سامانه یادگیری مجازی آزاد (سیما) و آموزش نحوه کار با این سامانه و ورود دانشجویان و اساتید به کلاس های آنلاین در روزهای آینده اطلاع رسانی خواهد شد.

 

ستاد آموزش غیرحضوری واحد نجف آباد

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن