اطلاعیه تشکیل کلاس های حضوری دروس عملی (کارگاهی و آزمایشگاهی) و بخش عملی دروس تئوری - عملی مربوط به نیمسال دوم ۹۸-۱۳۹۹ - ویژه دانشجویان رشته های غیرعلوم پزشکی
مطلب ویژه

02 مرداد 1399

اطلاعیه تشکیل کلاس های حضوری دروس عملی (کارگاهی و آزمایشگاهی) و بخش عملی دروس تئوری - عملی مربوط به نیمسال دوم ۹۸-۱۳۹۹ - ویژه دانشجویان رشته های غیرعلوم پزشکی

توجه:

احتمال تغییر برنامه متناسب با شرایط و وضعیت اپیدمی کرونا وجود دارد که در صورت هرگونه تغییر موضوع اطلاع رسانی می شود. بدیهی است درصورت عدم انتشار اطلاعیه بعدی دراین خصوص، همین برنامه قطعی و اجرایی است.

پیرو بخشنامه های ابلاغی سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی و آخرین تقویم اصلاحی، تاریخ و شرایط تشکیل دروس عملی و بخش عملی دروس تئوری - عملی نیمسال دوم ۹۹-۹۸ (غیرعلوم پزشکی) به شرح ذیل اعلام می گردد:

تقویم کلاس ها


شروع کلاس ها: شنبه ۹۹/5/4
پایان کلاس ها: چهارشنبه ۹۹/6/5
امتحان ها(حضوری): دوشنبه ۹۹/۶/10 تا پنجشنبه ۹۹/۶/13

1- کلیه کلاس ها طبق برنامه اصلاحی هفتگی ترمی نیمسال دوم که در حال حاضر در سامانه دانشجویی قابل مشاهده می باشد، تشکیل خواهد شد.

2- طبق برنامه ریزی انجام شده تلاش شده است که حتی المقدور این کلاس ها تداخلی با کلاس های مجازی ترم تابستان نداشته باشد. لذا دانشجویان می توانند همزمان در ترم تابستان هم انتخاب واحد داشته باشند.

3- رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در کلاس ها، کارگاه ها و آزمایشگاه ها از جمله استفاده از ماسک و دستکش و ضدعفونی دست ها الزامی است.

4- سرویس های ایاب و ذهاب به صورت محدود و با رعایت موازین بهداشتی در این تاریخ ها برقرار خواهد بود.

5- استفاده از خوابگاه ها به صورت محدود و با اولویت بندی دانشجویان از نظر مسافت محل سکونت با دانشگاه، مشروط به رعایت پروتکل های بهداشتی ابلاغی در خصوص خوابگاه ها امکان پذیر است.

توجه : در صورتیکه دانشجویی به دلایل موجه امکان حضور در کلاس های عملی تابستان را ندارد، درس عملی دانشجو در شرایط خاص می تواند در این نیمسال ناتمام (گزارش نشده) اعلام شود و دانشجو باید در نیمسال بعدی(بدون پرداخت مجدد شهریه) نسبت به شرکت در کلاس های عملی و امتحان درس اقدام نماید و نمره دانشجو برای نیمسال جاری منظور می شود.

معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن