اطلاعیه ی مهم بخش شفاهی آزمون جامع دکتری در مردادماه 1399
مطلب ویژه

23 تیر 1399

قابل توجه دانشجویان دوره دكتری تخصصی متقاضی آزمون جامع در نیمسال دوم 99-98

با عنایت به بخشنامه شماره 13555/30مورخ 15/4/99 در خصوص زمان و نحوه برگزاری آزمون جامع دوره دكتری تخصصی به اطلاع می رساند:

 

1-  آزمون كتبی جامع دوره دكتری در تاریخ 7 مرداد ماه بصورت حضوری و یا طرح تعاون و ازمون شفاهی از تاریخ 7 الی 20 مرداد ماه بصورت غیر حضوری برگزار می شود .

 

2-  دانشجویان ساكن شهر های مختلف كشور كه بدلیل مشكل اپیدمی كرونا جهت برگزاری امتحان كتبی جامع امكان حضور در واحد نجف اباد را ندارند میتوانند تا تاریخ 1399/4/25 با مراجعه به سامانه تعاون آزمون به نشانی azmoon99.iau.ac.ir محل حوزه امتحانی خود را مشخص تا نسبت به برگزاری ازمون اقدام لازم صورت پذیرد .

 

3-  سایر دانشجویان كه متقاضی آزمون جامع بصورت حضوری در واحد می باشند لازم است طبق برنامه اعلامی در اطلاعیه های دانشگاه در تاریخ 7 مرداد ماه در محل دانشگاه حضور یابند.

 

 

 4- همراه داشتن کارت ورود به جلسه امتحان (قابل چاپ در سامانه دانشجویی) الزامی است.

 

 

5-  آزمون شفاهی از طریق مجازی و لینك زیر برگزار می گردد . لازم است تمهیدات لازم در زمان آزمون مجازی از قبیل كامپیوتر یا لپ تاپ همراه با دوربین و یا webcamمناسب در اختیار داشته باشید.

معاونت آموزشی و تحصیلات تكمیلی دانشگاه

shafaee

« همراه داشتن کارت ورود به جلسه امتحان (قابل چاپ در سامانه دانشجویی) الزامی است. »

 
 
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن