آخرین ها

با عنایت به اینکه مطابق ابلاغ سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی، کلیه امتحانات نیمسال جاری به صورت مجازی آنلاین و از طریق سامانه سیما برگزار می گردد. به کلیه دانشجویان ( به ویژه ورودیهای 99 ) توصیه اکید می شود:

ضمن مراجعه به صفحه راهنمایی و آموزش نحوه شرکت در امتحانات مجازی به آدرس : https://iaun.ac.ir/quiz
کلیه تذکرات را مطالعه و ویدئوی آموزشی را با دقت مشاهده نمایند. بدیهی بروز هرگونه مشکل ناشی از عدم اطلاع از نحوه برگزاری امتحان مجازی و بارگزاری پاسخنامه و... بعهده شخص دانشجو می باشد.

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد

خواهشمند است دقیق مطالعه نمایید:

 1- برای فعال شدن بخش ارزشیابی ابتدا باید بدهی شهریه خود را پرداخت کنید. دقت فرمایید که تراز مالی ممکن است شما را بستانکار نشان دهد، زیرا شهریه دانشجویان بصورت قسطی شده است (حتی با اینکه شما درخواستی نداده باشید) بنابراین شهریه و بدهی خود را در قسمت پرداخت اقساط در منوی "درخواست/پیگیری تسهیلات" آن را پرداخت کنید. (روش اطلاع از میزان بدهی و اقساط)

2- بعد از پرداخت شهریه و بدهی، از آموزشیار خارج شوید و دوباره وارد شوید تا منوها ‌فعال شود. البته ممکن است چند ساعت یا یک روز زمان ببرد تا منوها فعال شود. همچنین برای برخی از کاربران با پاک کردن کوکی ها و حافظه مرورگر یا استفاده از یک مرورگر دیگر مشکل حل شده و منوها نمایش داده می شود.

3- پس از اتصال به سيستم، منوی ارزشيابی و زير منوی "ارزشيابی استاد در نيمسال جاری" را انتخاب نماييد.

-4 با انتخاب اين زير منو وارد صفحه ليست دروس نيمسال جاری شده و در قسمت چپ صفحه با انتخاب لينک "ارزشيابی استاد" وارد صفحه پرسشنامه می شويد.

5- با توجه به سوالات نمايش داده شده در اين صفحه، گزينه‌ دلخواه برای هر سوال را انتخاب نماييد. (انتخاب يک پاسخ برای هر سوال ضروری می‌باشد.

6- پس از انتخاب تمامی پاسخ‌ها، دكمه "ثبت" را جهت ثبت ارزشيابی استاد بزنيد. توجه داشته باشيد با زدن دكمه ثبت، امكان ارزشيابی مجدد براي استاد مربوطه وجود نخواهد داشت و لينک مربوطه غيرقابل دسترسی مي گردد.

7- براي ارزشيابی ساير دروس با زدن دکمه بازگشت به صفحه دروس نيمسال جاری بازگشته و ارزشيابی ساير کلاس درسها را به روش فوق انجام دهيد.

-8 پس از اتمام ارزشيابی تمامی كلاس‌ درس‌ها، امکان "چاپ کارت ورود به جلسه امتحان" که به صورت يک دکمه در انتهای صفحه دروس نيمسال جاري قابل مشاهده می باشد وجود خواهد داشت . پس از دريافت اين گزارش ارزشيابی نيمسال جاری به پايان رسيده است.

- کارت امتحانات از ۱۵ دیماه در سامانه قابل دریافت می شود. البته این بدین معنی نیست که فقط تا ۱۵ دی برای پرداخت شهریه و دریافت کارت امتحان فرصت دارید، بلکه تا هر تاریخی قبل از فرارسیدن امتحانات (اول بهمن) فرصت پرداخت شهریه و دریافت کارت امتحان را داریداگرچه پیشنهاد میشود دریافت کارت امتحان یا پرداخت شهریه را به روز آخر موکول ننمایید.

-نکات مهم:پس از ارزشيابی يک کلاس درس و ثبت پاسخ‌ها، امکان ويرايش پاسخ‌ها و يا ارزشيابی مجدد وجود نخواهد داشت.

-چاپ کارت ورود به جلسه امتحان توسط دانشجو پس از انجام ارزشيابی تمامی دروس موجود در ليست ارزشيابی الزامی است.

وبینار انتخاب رشته

وبینار انتخاب رشته

 

انتخاب رشته مهم تر از رتبه شماست!

آیا با رشته محل های دانشگاهی آشنا هستید؟

آیا می دانید چند دسته رشته می توانید انتخاب کنید؟

آیا با نحوه گزینش های بومی و کشوری آشنایی دارید؟

 

چهارشنبه ۹۹/۷/۲

ساعت ۹:۳۰ الی ۱۱ صبح

تلفن تماس : ۰۳۱۴۲۲۹۲۰۵۶۷ ،۴۲۴۲

 

لینک اتصال:
Http://lms.iaun.ac.ir/ch/moshaver

 

نام کاربری:  daneshjoo

گذر واژه:    daneshjoo

 


شرکت برای عموم آزاد و رایگان است

 

معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد واحد نجف آباد

وبینار انتخاب رشته

وبینار انتخاب رشته

 

انتخاب رشته مهم تر از رتبه شماست!

آیا با رشته محل های دانشگاهی آشنا هستید؟

آیا می دانید چند دسته رشته می توانید انتخاب کنید؟

آیا با نحوه گزینش های بومی و کشوری آشنایی دارید؟

 

چهارشنبه ۹۹/۷/۲

ساعت ۹:۳۰ الی ۱۱ صبح

تلفن تماس : ۰۳۱۴۲۲۹۲۰۵۶۷ ،۴۲۴۲

 

لینک اتصال:
Http://lms.iaun.ac.ir/ch/moshaver

 

نام کاربری:  daneshjoo

گذر واژه:    daneshjoo

 


شرکت برای عموم آزاد و رایگان است

 

معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد واحد نجف آباد

اطلاعیه مهم و فوری شماره (۲) ستاد آموزش غیرحضوری واحد نجف آباد

 

پیرو اطلاعیه شماره (۱) درخصوص نحوه برگزاری کلاس های نیمسال جاری به صورت غیرحضوری آنلاین، موارد زیر ابلاغ می گردد:

 

 • کلاس ها ازتاریخ سه شنبه ۹۹/۷/۱ ازطریق سامانه جدید یادگیری مجازی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد (سیما) آغاز خواهد شد.

 

 • کلیه کلاسهای دروس عمومی و معارفی نیز ازطریق همین سامانه و به صورت آنلاین برگزار می گردد.

 

 • سامانه جدید سیما (سامانه یادگیری آزاد) امکانات بیشتری نسبت به سامانه قبلی دارد از جمله امکان ضبط کلاسها و آرشیو اتوماتیک آنها در پروفایل کلاس جهت استفاده دانشجویان، حضور و غیاب آنلاین، ارائه تکالیف کلاسی و آزمون میان ترم، تالار گفتگو و اعلانات استاد و... که به مرور تکمیل و فعال خواهد شد.

 

 • کلیه دانشجویان در اسرع وقت با مراجعه به آدرس iaun.ac.ir/e-learning نسبت به مطالعه کامل راهنماها و تذکرات این صفحه و مشاهده فیلم های آموزشی نحوه کار با سامانه ویژه دانشجویان اقدام نمایند.

 

 • با ورود به سامانه سیما نسبت به کنترل دروس ترم جاری خود اقدام و در روز و ساعت مقرر وارد کلاس مجازی آنلاین خود شوید.

 

 • چنانچه مشکل فنی در ورود به سامانه و کلاس داشتید با شماره تلفن کارشناسان پشتیبانی فناوری اطلاعات تماس حاصل فرمایید.

 

 • چنانچه مشکل آموزشی در خصوص تعریف دروس و انتخاب واحد و... دارید با شماره تلفن کارشناسان آموزشی (امور برنامه دانشکده) تماس حاصل نمایید.

 

 • شماره تماس کارشناسان پشتیبانی فنی و پشتیبانی آموزشی در صفحه ورود به سامانه سیما موجود می باشد.

 

 

 

شماره های تماس ثابت (پشتیبانی فنی سامانه سیما) :   42291081-031  /  42291080-031  /  42291055-031 

شماره های تماس همراه (پشتیبانی فنی سامانه سیما):   09136881381  / 09136881181

 

ستاد آموزش غیرحضوری واحد نجف آباد

اطلاعیه مهم و فوری شماره (۱) ستاد آموزش غیرحضوری واحد نجف آباد

 

باتوجه به استمرار شرایط خاص ایجاد شده ناشی ازشیوع ویروس کرونا در کشور وعدم امکان فعالیت آموزش حضوری در دانشگاه ها و دراجرای آخرین ابلاغیه های مراجع ذیصلاح، وضعیت تشکیل کلاس های مقاطع مختلف تحصیلی درنیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ به شرح ذیل ابلاغ می گردد :

 • کلیه کلاس های تئوری و بخش تئوری کلاس های تئوری - عملی در ترم جاری به صورت مجازی و از طریق سامانه جدید یادگیری مجازی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد (سیما) برگزار خواهد شد.

 

 • باتوجه به لزوم استقرار و تست کامل سامانه جدید کلاس آنلاین، آموزش اساتید و انجام عملیات های بروز رسانی، کلیه کلاسهای نیمسال جاری با ۲ روز تاخیر و از روز سه شنبه ۹۹/۷/۱ به بعد تشکیل می شود.

 

 • کلاس های عملی و کارگاهی و آزمایشگاهی و بخش عملی دروس تربیت بدنی که بایستی الزاما به صورت حضوری برگزار شود، فعلا تشکیل نمی گردد و در خصوص نحوه تشکیل حضوری این کلاس ها در طول ترم اطلاع رسانی به موقع انجام خواهد شد.

 

 • تنها آن بخش از جلسات کلاسی دروس عملی و کارگاهی و آزمایشگاهی که به صلاحدید گروه آموزشی و دانشکده مربوطه و تایید معاونت آموزشی می تواند به صورت مجازی آنلاین برگزار گردد، در طول ترم با هماهنگی استاد مربوطه برگزار خواهد شد. که در این خصوص نیز متعاقبا اطلاع رسانی تکمیلی انجام خواهد شد.

 

 • در خصوص نحوه ورود به سامانه یادگیری مجازی آزاد (سیما) و آموزش نحوه کار با این سامانه و ورود دانشجویان و اساتید به کلاس های آنلاین در روزهای آینده اطلاع رسانی خواهد شد.

 

ستاد آموزش غیرحضوری واحد نجف آباد

اطلاعیه آموزشی مهم و فوری

نحوه اخذ واحد و تکرار دروس نیم سال گذشته (۶ واحد مازاد بر سقف واحد) به منظور جبران نمره، بدون پرداخت شهریه

 

در اجرای بخشنامه سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی در خصوص تسهیلات آموزشی ویژه دوره شیوع کرونا و امکان اخذ مجدد دروس ترم گذشته بدون پرداخت شهریه به منظور جبران نمره درس، موارد زیر برای فرآیند و نحوه اخذ مجدد این دروس در ترم جاری (مازاد بر سقف انتخاب واحد) ابلاغ می گردد :

1- دانشجویان دوره کاردانی و کارشناسی (غیر علوم پزشکی) که در امتحانات پایانی نیمسال دوم ۹۸ شرکت نموده و نمره کمتر از ۱۲ داشته اند و همچنین دانشجویان دوره دکتری و کارشناسی ارشد (غیرعلوم پزشکی) که نمره کمتر از ۱۴ داشته اند، در صورت تمایل می توانند به میزان شش واحد درسی (سقف ۳درس) از این دروس را مازاد بر واحدهای نیمسال جاری و بدون پرداخت شهریه (مازاد بر سقف مجاز تعداد واحد ترم) اخذ نمایند و در صورت کسب نمره بالاتر از نمره نیمسال دوم ۹۸، این نمره جایگزین نمره قبلی می شود.

2- دانشجویان رشته های علوم پزشکی (کلیه مقاطع) فقط برای دروس مردودی نیمسال دوم ۹۸ می توانند از این تسهیلات استفاده نمایند.

3- زمانبندی و نحوه انتخاب واحد این دروس به شرح زیر می باشد :

 • مراجعه به سایت دانشگاه و تکمیل فرم الکترونیکی اعلام تمایل به تکرار دروس و انتخاب دروس همچنین پیشنهاد کد مشخصه دروس در نیمسال جاری(نحوه کار متعاقبا اطلاع رسانی می شود) - از یکشنبه ۳۰ شهریور تا سه شنبه  ۱ مهرماه
 • ارسال پیامک تعیین روز و ساعت مراجعه حضوری دانشجو به کارشناس امور برنامه دانشکده به شماره موبایل اعلام شده در فرم
 • مراجعه حضوری به کارشناس امور برنامه دانشگاه در روز و ساعت تعیین شده (از پنجشنبه ۳ مهرماه تا دوشنبه ۷ مهرماه، مطابق زمانبندی اعلام شده در پیامک دریافتی)
 • بررسی مجاز بودن و ظرفیت کلاسی کد مشخصه های پیشنهادی دانشجو برای انتخاب دروس جبران نمره، توسط کارشناس امور برنامه و نهایی نمودن دروس انتخابی در سامانه آموزشی و تکمیل فرم فرم مربوطه
 • شرکت دانشجو در کلاس ها و امتحان درس
 • معاف نمودن شهریه دروس انتخابی مازاد، توسط اداره شهریه (بدون نیاز به مراجعه دانشجو به اداره شهریه)
 • تبدیل نمره درس انتخابی در نیمسال دوم ۹۸ به نمره جدید اخذ شده در نیمسال جاری درصورت اخذ نمره بالاتر یا بلااثر شدن نمره ترم جاری در صورت اخذ نمره پایین تر از نیمسال دوم ۹۸، توسط اداره امتحانات پس از پایان نیمسال جاری

 

 

تذکر مهم : دانشجویان می بایست فقط در روز و ساعت تعیین شده، به دفتر کارشناس امور برنامه مراجعه نماید و به مراجعات خارج از زمانبندی اعلام شده توسط پیامک ترتیب اثری داده نخواهد شد.

 

در ضمن امکان جبران نمره این دروس در نیمسال دوم ۱۴۰۰ - ۱۳۹۹ هم فراهم است و دانشجو می تواند به جای این ترم در ترم بعدی اقدام به جبران نمره دروس نیمسال دوم ۹۸ (در سقف ۶ واحد) اقدام نماید.

 

لازم به ذکر است دانشجویانی که امکان حضور در دانشگاه، جهت پیگیری روند مربوط به انتخاب واحد مازاد را ندارند، می توانند فرد دیگری را به نمایندگی از خود در فرم الکترونیکی تقاضای 6 واحد مازاد معرفی نمایند.

 

 

معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد

اطلاعیه برنامه زمانبندی موقت سرویس های ایاب ذهاب دانشجویی از تاریخ 1399/6/19 تا اطلاع ثانوی

 

به اطلاع کلیه دانشجویان می رساند جهت مراجعات حضوری و ضروری دانشجویان سرویس ایاب و ذهاب مطابق جدول زیر بصورت محدود در نظر گرفته شده است.

 

ایستگاه ها ساعت حرکت از ایستگاه ساعت برگشت از دانشگاه
اصفهان - پایانه صمدیه 8 صبح 14

 

رعایت شیوه نامه بهداشتی در سرویس های ایاب ذهاب از جمله استفاده از ماسك و دستكش برای تمامی دانشجویان الزامی می باشد و از ارایه خدمات به دانشجویانی که شیوه نامه های های بهداشتی را رعایت نمی نمایند خودداری می شود.

 

درصورت بروز مشکل یا هرگونه هماهنگی با شماره تلفن های 09928675418-03142292297- 03142292609 تماس حاصل نمایید.

 

معاونت فرهنگی و دانشجوئی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد

صفحه1 از18
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن