دکترباقری: اندیشکده علمی راهبردی مدافع در اصفهان راه‌اندازی می‌شود
مطلب ویژه

01 اسفند 1397

مسئول سازمان بسیج اساتید استان اصفهان گفت: اندیشکده علمی راهبردی مدافع زیر نظر معاونت تحلیل و بررسی بسیج اساتید این استان راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری واحد نجف‌آباد،‌ دکتر محمد باقری در نشست مسئولان معاونت‌های بررسی و تحلیل بسیج اساتید استان‌ها گفت: با عنایت به نیاز به بررسی و رصد اتفاقات، رویدادها و تحرکات نرم دشمن علیه اهداف عالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و با توجه به تصمیم شورای سیاسی و شبکه فرماندهان جنگ نرم استان اصفهان این اندیشکده راهبردی با حضور استادان برجسته کشور و استان، صاحب‌نظران در حوزه‌های فضای مجازی، علوم اجتماعی، روانشناسی مدیریت فرهنگی و آینده‌پژوهی در اصفهان راه‌اندازی خواهد شد.

مسئول سازمان بسیج اساتید استان اصفهان با بیان نقش استادان بسیجی به‌عنوان فرمانده جنگ نرم دشمن، ایجاد زیرساخت اندیشکده‌های راهبردی بسیج را از ارکان اثربخش در جامعه در دهه پنجم انقلاب و دستورات و منویات رهبر معظم انقلاب دانست و از همه استادان و صاحب‌نظران خواست با همه ظرفیت خود در تبیین ابعاد جنگ نرم و جنگ اقتصادی دشمن اقدام کنند.

به گزارش پایگاه خبری، نشست مسئولان بررسی و تحلیل بسیج اساتید استان‌ها با حضور معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، جانشین سازمان بسیج اساتید کشور، مسئول بسیج اساتید استان اصفهان و مسئولان معاونت‌های بررسی و تحلیل بسیج اساتید کشور به ميزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد برگزار شد.

 

1395© حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به اداره کل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد بوده و بازنشر مطالب آن فقط با ذکر منبع مجاز است.

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن