مسابقات بسکتبال دانشجویان پسر با عنوان جام بسیج درواحد نجف‌آباد آغاز شد
مطلب ویژه

12 آذر 1397

مسابقات بسکتبال برادران دانشگاه آزاد اسلامی گرامیداشت روز دانشجو(جام بسيج) به میزبانی واحد نجف‌آباد با دیدار تیم‌های نجف‌آباد و هرمزگان آغاز شد.

 به گزارش پايگاه خبري واحد نجف‌آباد، آیین قرعه‌کشی مسابقات بسکتبال دانشجويان پسر دانشگاه‌ آزاد اسلامی، روز شنبه با حضور نمایندگان تیم‌‌های حاضر در رقابت‌‌ها در مجموعه ورزشی پوريای‌ولی واحد دانشگاهی نجف‌آباد برگزار و تیم‌‌های حاضر در این رقابت‌‌ها حریفان خود را شناختند.

در این جلسه، علاوه بر انجام قرعه‌کشی آیین‌نامه برگزاری رقابت‌‌ها تشریح و به رعایت اصول اخلاقی و فرهنگی نیز تأکید شد.

بر‌اساس برنامه مسابقات در روز نخست، در نخستین دیدار اين رقابت‌ها تیم‌‌های نجف‌آباد و هرمزگان به مصاف يكديگر رفتند كه تيم نجف‌آباد توانست با امتياز ۵۸ بر ۴۵ بر تيم هرمزگان برتری يابد، پس از آن تيم‌های يزد و همدان به مصاف يكديگر رفتند و تيم يزد با نتيجه ۶۲ بر۶۰ برحريف خود پیروز شد.

در آخرين بازی امروز، تيم‌های سيستان و بلوچستان و تبريز رقابت کردند كه اين ديدار نيز با نتيجه ۶۱بر۵۹ به نفع تيم سیستان و بلوچستان به پايان رسيد.

 

تماشاخانه تصویر

1395© حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به اداره کل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد بوده و بازنشر مطالب آن فقط با ذکر منبع مجاز است.

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن