دکتر مجلسی: آیت الله هاشمی رفسنجانی تاریخ ماندگار انقلاب اسلامی ایران است
مطلب ویژه

20 دی 1395

مهران مجلسی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد طی پیامی، ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفت.

 متن پیام ایشان بدین شرح است:

انا لله و انا الیه راجعون

خبر ارتحال جانسوز و نابهنگام اسطوره بی بدیل تاریخ ایران اسلامی ، سردار بی نظیر سازندگی و مرد راهگشای روزهای سخت انقلاب و یار صدیق امام راحل عظیم الشأن و مقام معظم رهبری و مجاهد نستوه انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی برای مردم ایران و بویژه خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی ناباورانه و امت اسلامی را در غم و اندوهی عمیق فرو برد.

 پیوند عمیق عاطفی و عقیدتی ایشان با امام راحل (ره) در سالهای ابتدایی انقلاب شکوهمند اسلامی و نقش مهمی که در سال های پیش و پس از  استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایفا کرده‌اند بر کسی پوشیده نیست و در همه رویدادها و تصمیم گیری‌ها ، نقش و حضوری تعیین کننده داشته و به راستی تاریخ ماندگار انقلاب اسلامی ایران و استوانه نظام جمهوری اسلامی بوده اند که از هیچ کوششی در راه اعتلای نظام اسلامی فرو گذار نکرده و در مسئولیت‌های خطیری که بر عهده داشتند توسعه و آبادانی ایران و حاکمیت اسلام به تمام هم و غم ایشان تبدیل شده بود. باور عمیق این عالم دینی و مجتهد سیاسی به مشی اعتدالی در شیوه حکومت داری ، نکته ای است که میتوان در گوشه گوشه  آثار به جای مانده از این عالم فقید مشاهده کرد و بدون شک فقدان ایشان خسران بزرگی است که جبران آن غیر ممکن خواهد بود.

اینجانب به نمایندگی از اعضاء هیأت رئیسه ، استادان ، کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد ارتحال این عالم ربانی را  به محضر مقام معظم رهبری ، مردم بزرگوار ایران و خانواده محترم و بویژه همسرمکرم و وفادار ایشان تسلیت عرض می‌کنم و از درگاه ایزد منان برای ایشان علو درجات و برای خانواده محترم ایشان صبر و اجر مسالت دارم.

 

دکتر مهران مجلسی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی

واحد نجف آباد

 

 

دیدگاه‌ها   

# عرض تسلیتسجاد 1395-10-20 13:36
باسلام وعرض ادب
رحلت جانسوز وجان گداز آیت الله هاشمی رفسنجانی را به خانواده و بستگان ورهبر معظم انقلاب وجناب اقای دکتر مهران مجلسی تسلیت عرض می نمایم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن