جانشین مسئول نمایندگی آستان قدس رضوی در نجف‌آباد خبر داد؛ جذب یک‌هزار و 700 خادم‌یار در نجف‌آباد برای خدمت به ساحت مقدس علی بن موسی‌الرضا(ع)
مطلب ویژه

18 دی 1398

جانشین مسئول نمایندگی آستان قدس رضوی در نجف‌آباد از جذب یک‌هزار و ۷۰۰خادم‌یار در این شهرستان برای خدمت به ساحت مقدس علی بن موسی‌الرضا(ع) خبر داد.

 

به گزارش پايگاه خبري واحدنجف‌آباد، دومین همایش آموزشی خادمیاران رضوی نجف‌آباد با حضور اعضای هیئت‌علمی به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی این شهرستان برگزار شد.

جانشین مسئول نمایندگی آستان قدس رضوی در نجف‌آباد در این همایش گفت: «براساس ابلاغ منشورهفت‌گانه مقام معظم رهبری به تولیت آستان قدس رضوی درباره آغاز فعالیت خادمیاران، دفتر نمایندگی شهرستان نجف‌آباد از اسفند ۱۳۹۶فعالیت خود را آغاز کرد».

سعید قاسمی با اشاره به جذب یک‌هزار و ۷۰۰خادم‌یار برای خدمت به ساحت مقدس حضرت علی بن موسی الرضا(ع) در نجف‌آباد اضافه کرد: «دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی نجف‌آباد با همت خادمیاران و خادمان معنوی تاكنون موفق به انجام امور معنوی بزرگی در راستای خدمت به مردم محروم و بی‌بضاعت این شهرستان شده است».

وی با اشاره به اهمیت فعالیت‌های علمی در كانون‌های تخصصی آستان قدس رضوی و تلاش برای جذب حداکثری اعضای هیئت‌علمی دانشگاه‌ها متذکر شد: «امروز خوشحالیم بیش از ۵۰عضو هیئت‌علمی دانشگاه آزاد اسلامی نجف‌آباد در رشته‌های علوم پزشکی، فنی و مهندسی، عمران، معماری، علوم‌پایه، حقوق و علوم انسانی عضو خادم‌یاری دفتر نمایندگی شهرستان نجف‌آباد هستند».

جانشین مسئول نمایندگی آستان قدس رضوی در نجف‌آباد یادآور شد: «دانشگاه آزاد اسلامی نجف‌آباد می‌تواند در راستای خدمت به ساحت مقدس آقا علی‌بن‌موسی‌الرضا‌(ع) به عنوان کانون تخصصی علمی و پایگاه علمی نه‌تنها در شهر نجف‌آباد و اصفهان، بلکه در سطح کشور پیشرو و سرآمد باشد».

 

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن