در پی موفقیت‌های پژوهشی بین‌المللی واحد نجف‌آباد؛ دکتر طهرانچی باصدورپیامی از رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد تقدیرکرد
مطلب ویژه

20 آذر 1398

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در پی موفقیت‌های پژوهشی بین المللی واحد نجف‌آباد از رئیس این واحد دانشگاهی تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور پیامی، از دکتر امیررضا نقش رئیس واحد نجف‌آباد به خاطر قرار گرفتن نام دکتر آرش کریمی‌پور عضو هیأت علمی این واحد در جمع یک درصد پراستنادترین پژوهشگران جهان در سال 2019، کسب مدال طلای جشنواره بین‌المللی نوآوری انرژی در کره جنوبی و کسب مدال نقره در نمایشگاه و مسابقات بین‌المللی اختراعات و نوآوری‌های کشور کرواسی توسط دانشجویان نخبه و خلاق این واحد دانشگاهی قدردانی کرد.

در متن پیام دکتر طهرانچی آمده است:

«یَرْفَعِ اللهُ الَّذِینَ آمَنُوا مِنکُمْ، وَالَّذِینَ أُوتُوا الْعِلْمَ دَرَجاتٍ وَاللَّهُ بِمَا تَعْمَلُونَ خَبِیرٌ» سوره مجادله آیه 11

برادر عزیز جناب آقای دکتر امیررضا نقش

رئیس محترم دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد

چه عزت‌آفرینند اندیشمندانی که با بهره‌گیری مناسب از شاخص‌های اندیشه، علم، تجربه خلاقیت، تعهد و استفاده بهینه از امکانات و منابع بر مشکلات پا نهاده و از آن پلکان صعود و ترقی ساخته‌اند. اندیشمندانی که با کشف و تدوین قانونمندی‌های خلقت و بکارگیری آن در عرصه‌های مختلف علمی، خدمت به خلق خدا را وظیفه خود می‌دانند و برای توسعه و بالندگی ایران اسلامی از هیچ تلاش و کوششی دریغ نمی‌نمایند.

شنیدن خبرهای خوب و غرورآفرین از رشد و تعالی دانشگاه آزاد اسلامی واحد جامع مستقل نجف‌آباد در جهت تحقق منویات مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در زمینه‌های علمی و فناوری در کنار توانمندی‌های کم‌نظیر آموزشی و پژوهشی، نویدبخش آینده درخشان‌تر این واحد دانشگاهی در زمینه‌های مختلف و حفظ سرآمدی در راستای اهداف مقدس دانشگاه و رویکردها و سیاست‌های جدید مدیریتی است. بی‌شک افتخارات و عناوینی همچون کسب مدال طلای جشنواره بین‌المللی نوآوری انرژی در کره جنوبی (Bixpo 2019) و کسب مدال نقره در نمایشگاه و مسابقات بین‌المللی اختراعات و نوآوری‌های کشور کرواسی (ARCA 2019) توسط دانشجویان نخبه و خلاق آن واحد دانشگاهی و قرار گرفتن آقای دکتر آرش کریمی‌پور عضو هیأت علمی آن واحد، در جمع یک درصد پراستنادترین پژوهشگران جهان در سال 2019 و رتبه اول پژوهشگران پراستناد برتر در بین دانشگاه‌های دولتی و غیردولتی کشور به‌عنوان تنها نماینده دانشگاه آزاد اسلامی، باعث مباهات و غرور خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی است.

بدون تردید کسب این افتخارات مرهون مدیریت هوشمندانه جنابعالی و همکارانتان در استفاده بهینه از منابع، سرمایه انسانی، امکانات و زمینه‌سازی به‌منظور حمایت از دانشجویان خلاق و فناوری در کنار بهره‌مندی از پتانسیل اعضای هیأت علمی جوان و توانمند آن واحد دانشگاهی است.

بدینوسیله اینجانب به نمایندگی از خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی، ضمن اعلام مراتب تقدیر و تشکر از جنابعالی و همکاران گرامی‌تان درآن‌واحد دانشگاهی توفیق روزافزون، سعادت و سربلندی را برای همه عزیزان در راستای تحقق راهبرد 3 و 4 نظام پژوهش و فناوری سند دانشگاه اسلامی خواستارم.

«دکترمحمدمهدی طهـرانچی»

 

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن