دکترنقش مطرح كرد؛ مشاركت دانشگاه آزاد اسلامی نجف‌آباد و ایپکو برای ساخت قطعات موتور خودروهای دارای استاندارد يورو ۵
مطلب ویژه

13 شهریور 1398

رئيس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد از مشاركت فعال این واحد دانشگاهی با شرکت تحقیق، طراحی و تولید موتور ایران خودرو (ایپکو) در زمينه ساخت قطعات موتور خودروهای جديد دارای استاندارد يورو ۵ خبر داد.

 

به گزارش پایگاه خبری واحد نجف‌آباد، دکترامیررضا نقش برنامه‌ریزی درباره رفع مشكلات حوزه صنعت كشور را از اولویت‌های اصلی دانشگاه آزاد اسلامی نجف‌آباد برشمرد و اظهار کرد: این واحد دانشگاهی با بهره‌مندی از امکانات و تجهیزات مدرن آزمایشگاهی، کارگاهی و ظرفیت بالای اعضای هیئت‌علمی خود، زمینه بسیار مناسبی را برای اجرای طرح‌های تحقیقاتی برون‌دانشگاهی ایجاد کرده است.

وی اضافه کرد: دانشگاه آزاد اسلامی نجف‌آباد سال گذشته بالاترین سطح انعقاد قراردادهای تحقیقاتی را بین واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی كشور كسب كرده است که نشان از توانمندی بالای این واحد در رفع چالش‌ها و مشکلات پژوهشی، صنعتی و تحقیقاتی کشور دارد.

رئيس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد افزود: این واحد دانشگاهی در پنج ماهه نخست سال جاری موفق شد بیش از ۱۰ میلیارد ریال از میزان مشارکت طرح‌های تحقیقاتی کشور را از آن خود کند که در تاریخ این واحد دانشگاهی بی‌سابقه بوده است.

دکترنقش، فعالیت‌های اخیر واحد نجف‌آباد بین واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی کشور در راستای پژوهش اثرگذار و ارتباط مؤثر با صنایع مستقر در داخل و خارج از استان را کم‌نظیر ارزیابی و ابراز امیدواری كرد که با به‌کارگیری تمام امکانات و همراهی اعضای هیئت‌علمی و کارکنان دلسوز این واحد دانشگاهی گام‌های مؤثری در این مسیر برداشته شود.

 

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن