دكترجوانمردعنوان کرد: ۱,۱۳ متر مربع، سرانه ورزشی هر دانشجو در دانشگاه آزاد اسلامی
مطلب ویژه

14 آذر 1397

مدیرکل تربیت‌بدنی و ورزش دانشگاه آزاد سرانه ورزشی هر دانشجو در این دانشگاه را بالغ بر ۱,۱۳متر مربع عنوان و اظهار کرد که این سرانه دو برابر دیگر دانشگاه‌‌هاست

.

 

دكترکمال‌ جوانمرد در حاشیه بازدید از نحوه برگزاری مسابقات سراسری بسکتبال دانشگاه آزاد اسلامی به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا اظهار کرد: وضعیت میزبانی، تدارکات و کیفیت برگزاری رقابت‌ها خوب و قابل قبول است و حتی چند بازیکن حاضر در این دوره از رقابت‌ها در لیگ برتر بسکتبال بازی می‌کنند.

وی با توجه به اهداف برگزاری این رقابت‌ها گفت: مرحله دوم رقابت‌های ورزشی دانشجویان دانشگاه‌های آزاد سراسر کشور از اول آذر آغاز‌ شده و تا دهم دی در ۱۲رشته ورزشی با شعار «ورزش، ارزش و دانش» برگزار خواهد‌ شد.

مدیرکل تربیت بدنی و ورزش دانشگاه آزاد اسلامی خاطرنشان‌ کرد: مسابقات مرحله اول، شهریور ۹۷برگزار شد که نفرات برتر آن مسابقات در تیم‌های لیگ برتر ما جای گرفتند.

جوانمرد گفت: مسابقات فعلی به مناسبت روز دانشجو همزمان با مسابقات هندبال که در شیراز در حال برگزاری است، انجام می‌شود؛ بنابراین معتقد هستیم به‌عنوان متولیان ورزش دانشگاهی در روز دانشجو برای گرامیداشت این روز، حرکتی را به‌ نحوه صحیح انجام دهیم.

وی تصریح کرد: همزمان یک همایش کویرنوردی را در کویرهای لوت و کرمان خواهیم داشت که ۱۴و ۱۵آذر برگزار می‌شود.

مدیرکل تربیت بدنی و ورزش دانشگاه آزاد اسلامی اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد نه تنها فرصت‌های آموزشی و پژوهشی را در این منطقه ایجاد کرده، بلکه در بحث ورزشی نیز کمک خوبی برای توسعه ورزش منطقه و حتی استان اصفهان بوده و زیرساخت‌های این واحد آموزشی جزو برترین‌های دانشگاه آزاد اسلامی در سراسر کشور است.

جوانمرد درباره فضاهای آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی و سرانه ورزشی این دانشگاه بیان کرد: سرانه هر دانشجو در این دانشگاه بالغ بر ۱,۱۳متر مربع است که این میزان در سراسر کشور نیم متر است و این را می‌توان یک سرمایه بزرگ برای نظام دانست.

وی برگزاری مسابقات ورزشی در دانشگاه آزاد را پیرو منویات رهبر معظم انقلاب دانست و اظهار کرد: شعار این دوره از رقابت‌ها نیز از منویات ایشان برگرفته شد.

 

 

1395© حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به اداره کل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد بوده و بازنشر مطالب آن فقط با ذکر منبع مجاز است.

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن