پنجمین کنفرانس ملی مهندسی برق در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد برگزار می‌شود
مطلب ویژه

13 آذر 1397

به گزارش پايگاه خبري واحد نجف‌آباد، دكتر شاهقلیان دبیر کنفرانس ملی برق و معاون پژوهش و فناوری واحد نجف‌آباد گفت: پنجمین کنفرانس ملی مهندسی برق ۸و ۹اسفندماه سال جاری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد برگزار می‌شود.

 

وی با اعلام این خبر افزود: به دنبال برگزاری چهار دوره موفق کنفرانس ملی مهندسی برق، پنجمین کنفرانس با موافقت سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می‌شود.

دبیر کنفرانس ملی برق و معاون پژوهش و فناوری واحد نجف‌آباد گفت: دبیرخانه کنفرانس ملی مهندسی برق ایران از شهریورماه ۱۳۸۶فعالیت خود را با هدف انعکاس و اعتلای فعالیت‌های پژوهشی انجام‌شده در زمینه مهندسی برق با تکیه بر توانمندی‌های ملی در حوزه‌های صنایع، دانشگاه‌ها ومراکزآموزش عالی و تحقیقاتی آغاز کرد.

دكترشاهقلیان افزود: این همایش با همکاری دانشکده مهندسی برق، مرکز تحقیقات ریز شبکه‌های هوشمند و مرکز تحقیقات پردازش دیجیتال و بینائی ماشین برگزار می‌شود. زمان ارسال مقاله تا اول بهمن‌ماه ۱۳۹۷و زمان اعلام نتایج ۲۵بهمن‌ماه ۱۳۹۷است. شایان‌ذکر است که با هماهنگی به‌عمل‌آمده با هیأت تحریریه نشریه روش‌های هوشمند در صنعت برق، مقالات برگزیده همایش بررسی و چاپ به این مجله ارسال می‌شود.

به گزارش پايگاه خبري دانشگاه، محورهای اصلی همایش عبارتند از: مهندسی برق در گرایش‌های قدرت، الکترونیک، مخابرات و کنترل، مهندسی پزشکی، مهندسی نرم‌افزار، فناوری اطلاعات و ارتباطات، هوش مصنوعی و شبکه.

در انتها دبیر همایش از محققان و دانش‌پژوهان برای هرچه پربارتر شدن کنفرانس دعوت به مشارکت بیشتر کرد.

1395© حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به اداره کل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد بوده و بازنشر مطالب آن فقط با ذکر منبع مجاز است.

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن