اطلاعیه مهم شماره ۸ - برگزاری کلاس های غیر حضوری (آنلاین) دانشجویان مقاطع کاردانی، کارشناسی و دکتری پزشکی
مطلب ویژه

10 فروردين 1399

مهم و فوری

قابل توجه دانشجویان مقاطع کاردانی، کارشناسی و دکتری پزشکی

 

با توجه به شرایط فعلی کشور و محدودیت های موجود، بخشنامه ها و دستورالعمل های ابلاغی همچنین پیرو اعلام های قبلی به اطلاع می رساند کلیه کلاسهای مقاطع تحصیلی کاردانی، کارشناسی و دکتری پزشکی (به استثنای دروس عملی، دروس عمومی و معارفی) از روز یکشنبه مورخ ۹۹/۱/۱۷، طبق برنامه انتخاب واحد ترمی و در همان روز و ساعت های انتخاب واحد (به استثنای تعطیلات رسمی) به صورت غیرحضوری (آنلاین) از طریق سامانه مرکز آموزش الکترونیکی برگزار خواهد شد.

 

حضور در کلاس ها الزامی است.

 

تذکرات مهم :

 

1- برنامه و لینک ورود به کلاس های غیرحضوری (آنلاین) برای کلیه مقاطع تحصیلی از روز چهارشنبه مورخ ۹۹/۱/۱۳ در سامانه مرکز آموزش الکترونیکی (iaun.ac.ir/e-learning) که لینک ورود به آن در وب سایت دانشگاه (www.iaun.ac.ir) موجود می باشد، قابل مشاهده خواهد بود.

 

2- کلاس های دروس معارفی همچنان می بایست به صورت آفلاین و از طریق سامانه آموزش الکترونیکی نهاد مقام معظم رهبری به آدرس ec.nahad.ir طبق دستورالعمل مربوطه گذرانده شود.

 

3- جلسات کلاسی کلیه دروس عمومی (شامل فارسی عمومی، زبان عمومی، تاریخ فرهنگ و تمدن ایران و اسلام، وصیت نامه حضرت امام و آشنایی باقرائت و روانخوانی قرآن کریم) به صورت ویدئویی و آفلاین ارائه می شود و فایل آن در وب سایت دانشگاه قرار می گیرد که متعاقبا در این خصوص اطلاع رسانی تکمیلی انجام خواهد شد.

 

4- لازم به ذکر در حال حاضر و باتوجه به شرایط حادث شده، کلیه دانشگاه های کشور تا اطلاع ثانوی ملزم به آموزش غیرحضوری شده اند، لذا دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد نیز از این قاعده مستثنی نبوده و تمامی تلاش خود را برای ارائه مطلوب کلاسهای غیرحضوری انجام داده و خواهد داد.

 

5- بدیهی است دانشگاه در هرصورت خود را موظف به تکمیل فرآیند های آموزشی دانشجویان گرامی می داند و از هیچ تلاشی برای حفظ استاندارد های آموزشی فروگذار نخواهد نمود. لذا بلافاصله پس از رفع بحران کرونا (مطابق تصمیم مراجع ذیصلاح) و بازگشایی فعالیت های آموزش حضوری، نسبت به ادامه فرآیند آموزشی ترم تحصیلی به صورت حضوری و به احتمال قوی تمدید نیمسال تحصیلی تا تیرماه و اتمام کلیه سرفصل ها اعم از دروس تئوری و عملی اقدام خواهد شد.

 

ستاد آموزش غیرحضوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد

 

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن