اطلاعیه مهم شماره 7 - ادامه برگزاری کلاس های غیرحضوری (آنلاین) دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی
مطلب ویژه

10 فروردين 1399

 

قابل توجه دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد و دکتری)

 

به اطلاع می رساند کلیه کلاسهای مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی در روز پنجشنبه مورخ ۹۹/۱/۱۴، طبق برنامه انتخاب واحد ترمی به صورت غیرحضوری (آنلاین) از طریق سامانه مرکز آموزش الکترونیکی (طبق روال چند جلسه برگزار شده در هفته های اخیر) برگزار خواهد شد.

 

حضور در کلاس ها الزامی است.

 

درضمن با توجه به شرایط فعلی کشور و محدودیت های موجود همچنین بخشنامه ها و دستورالعمل های ابلاغی، تا اطلاع ثانوی کلیه کلاس ها درسی به صورت غیرحضوری (آنلاین) طبق برنامه ترمی و در همان روز و ساعت های انتخاب واحد (به استثنای تعطیلات رسمی) تشکیل می گردد.

 

برنامه کلاسی (آنلاین) کلیه مقاطع تحصیلی از روز چهارشنبه مورخ ۹۹/۱/۱۳ در سامانه مرکز آموزش الکترونیکی قابل مشاهده می باشد.

 

لازم به ذکر در حال حاضر و باتوجه به شرایط حادث شده، کلیه دانشگاه های کشور تا اطلاع ثانوی ملزم به آموزش غیرحضوری شده اند، لذا دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد نیز از این قاعده مستثنی نبوده و تمامی تلاش خود را برای ارائه مطلوب کلاسهای غیرحضوری انجام داده و خواهد داد.

 

بدیهی است دانشگاه در هرصورت خود را موظف به تکمیل فرآیند های آموزشی دانشجویان گرامی می داند و از هیچ تلاشی برای حفظ استاندارد های آموزشی فروگذار نخواهد نمود. لذا بلافاصله پس از رفع بحران کرونا (مطابق تصمیم مراجع ذیصلاح) و بازگشایی فعالیت های آموزش حضوری، نسبت به ادامه فرآیند آموزشی ترم تحصیلی به صورت حضوری و به احتمال قوی تمدید نیمسال تحصیلی تا تیرماه و اتمام کلیه سرفصل ها اعم از دروس تئوری و عملی اقدام خواهد شد.

 

ستاد آموزش غیرحضوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن