آخرین ها

اطلاعیه دروس- بخشنامه کرونا

قابل توجه دانشجویان گرامی:

به استناد بخشنامه شماره 10/1207/ص/99 مورخ 1399/01/31 سازمان مرکزی دانشگاه با موضوع دستورالعمل فاصله گذاری هوشمند دانشگاه آزاد اسلامی در مقابله با ویروس کرونا، بر اساس بند 3 قسمت ج بخشنامه مذکور:

- دانشجویان مقاطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته رشته های غیر علوم پزشکی که در نیمسال دوم سال تحصیلی 1399-1398 در کلاس های مجازی و امتحانات دروس انتخابی خود شرکت نموده اند و نمرات کمتر از 12 کسب نموده اند،

- دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی رشته های غیر علوم پزشکی که در نیمسال دوم سال تحصیلی 1399-1398 در کلاس های مجازی و امتحانات دروس انتخابی خود شرکت نموده اند و نمرات کمتر از 14 کسب نموده اند،

- دانشجویان رشته های علوم پزشکی که در نیمسال  دوم سال تحصیلی 1399-1398 در کلاس های مجازی و امتحانات دروس انتخابی خود شرکت نموده اند و از دروس انتخابی خود نمره قبولی نگرفته اند،

می توانند تا سقف سه درس و حداکثر 6 واحد را بدون پرداخت شهریه، در نیمسال دوم سال تحصیلی 1400-1399 در کلاس درس و امتحان پایان ترم شرکت نموده و نمرات کسب شده آن ها ( که بالاتر از نمره قبلی باشد) در ترم 2-98 برایشان ثبت خواهد شد، مشروط بر این که در تابستان سال تحصیلی 1399-1398 و یا ترم اول سال تحصیلی 1400-1399 آن دروس را مجدداً اخذ ننموده باشند.

توجه: دانشجویانی که در ترم دوم سال تحصیلی 1399-1398 دروس عملی ناتمام یا گزارش نشده دارند نیز می توانند در کلاس های درسی و امتحان پایان ترم دروس انتخابی خود شرکت نموده و نمرات آنان در ترم 2-98 ثبت خواهد شد.

مراحل اقدام:

1- مراجعه به کارشناس امور برنامه جهت تکمیل فرم اعلام آمادگی(لینک دانلود) در هفته پایانی اسفند 99 و هفته سوم فروردین 1400

2- شرکت در کلاس های درسی از طریق سامانه سیما ( به صورت اختیاری)

3- شرکت در امتحان میان ترم، پایان ترم و انجام تکالیف آموزشی در نیمسال دوم سال تحصیلی 1400-1399

4- اعلام نمره توسط استاد درس در فرم مربوطه و ثبت توسط اداره امتحانات در ترم 2-98

سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی تاریخ انتخاب واحد تکمیلی ویژه دانشجویانی که در مرحله اول موفق به انجام انتخاب واحد یا تکمیل آن نشده اند را برای کلیه ورودی ها اعلام نمود.

برنامه استان اصفهان و واحد نجف آباد برای انتخاب واحد تکمیلی به شرح جدول بالا و در تاریخ های ۳ و ۴ اسفندماه می باشد.

تذکرات مهم :

1- دانشجویان ورودی مهر ۹۹ می بایست طبق تقویم اعلام شده قبلی در تاریخ های ۲۸ تا ۳۰ بهمن ماه نسبت به انجام انتخاب واحد خود اقدام نمایند و در صورت عدم امکان انتخاب واحد در تاریخ های اعلام شده می توانند در انتخاب واحد تکمیلی شرکت نمایند.

2- تاریخ های حذف و اضافه طبق برنامه قبلی در تاریخ ۹ و ۱۰ اسفندماه می باشد.

3- تاریخ شروع کلاس ها : یکشنبه سوم اسفند ماه

4- برگزاری حضوری یا غیرحضوری کلاس ها اعم از تئوری و عملی تابع تصمیم و ابلاغ مراجع ذیصلاح می باشد که متعاقبا اطلاع رسانی می شود.

معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد

قابل توجه دانشجویان و اساتید گرامی

پیرو اطلاعیه آموزشی شماره (۱) ستاد آموزش غیر حضوری واحد نجف آباد در خصوص شروع کلاس های غیر حضوری (مجازی) کلیه دروس تئوری و بخش تئوری دروس تئوری - عملی از روز یکشنبه ۹۹/۱۲/۳ از طریق سامانه سیما، موارد زیر در خصوص نحوه تشکیل کلاس های دروس عملی به اعلام می گردد :

1- مقرر گردید به منظور آشنایی دانشجویان با مباحث مقدماتی و تئوریک در دروس عملی و توجیه اولیه ایشان، تعداد ۲ جلسه کلاسی از این دروس اعم از کارگاهی، آزمایشگاهی، طرح های معماری، هنر و... از تاریخ یکشنبه ۹۹/۱۲/۱۰ تا چهارشنبه ۹۹/۱۲/۲۰ طبق برنامه هفتگی و به صورت مجازی، ازطریق سامانه سیما برگزار می گردد. (با توجه به تعطیلی روز پنجشنبه ۹۹/۱۲/۲۱جلسات کلاس های عملی این روز، در روز پنجشنبه ۹۹/۱۲/۲۸ تشکیل می شود.) حضور دانشجویان در این جلسات کلاسی مجازی الزامی است.

2- در خصوص زمان و نحوه تشکیل ادامه کلاس های دروس عملی، کارگاهی و آزمایشگاهی (پس از برگزاری مجازی دو جلسه اول به صورت تئوری) و بخش عملی دروس تئوری – عملی که بایستی الزاما به صورت حضوری برگزار شود، در طول ترم اطلاع رسانی به موقع انجام خواهد شد.

3- برای دروس عملی که مطابق نظر استاد درس و هماهنگی با دانشکده بخش بیشتری از آنها (بیش از دو جلسه اشاره شده در بند ۲) می تواند به صورت مجازی برگزار گردد، ادامه جلسات کلاسی در طول ترم با هماهنگی و اطلاع رسانی به دانشجویان ( از طریق تابلو اعلانات درس موجود در سامانه سیما) و مطابق برنامه هفتگی برگزار خواهد شد. که تعداد جلسات و برنامه آن، در جلسه اول از طریق استاد درس به اطلاع دانشجویان خواهد رسید.

4- با توجه به شرایط کرونا و لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی کل جلسات کلاسی و ارزشیابی دروس تربیت بدنی عمومی، ورزش ۱ و ورزش ۲ به صورت غیرحضوری و از طریق سامانه سیما برگزار می گردد. که در جلسه اول در خصوص سرفصل ها و ارزشیابی، هماهنگی و اطلاع رسانی از طریق اساتید انجام خواهد شد.

5- درخصوص معدودی از دروس عملی و بخش عملی دروس تئوری - عملی (دروسی که بخش عملی آن جنبه پروژه ای و تحقیق یا برنامه نویسی و... دارد) که به پیشنهاد گروه آموزشی و تایید نهایی معاونت آموزشی می تواند به طور کامل به صورت مجازی برگزار گردد و نیاز به کلاس حضوری ندارد، هم مقرر گردید این دسته از دروس مطابق برنامه هفتگی ترم ضمن هماهنگی با دانشجویان به صورت مجازی و از طریق سامانه سیما برگزار گردند.

ستاد آموزش غیر حضوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد

قابل توجه دانشجویان و اساتید گرامی

باتوجه به استمرار شرایط خاص ایجاد شده ناشی از شیوع ویروس کرونا در کشور و عدم امکان فعالیت آموزش حضوری در دانشگاه ها، و دراجرای آخرین ابلاغیه های مراجع ذیصلاح، وضعیت تشکیل کلاس های مقاطع مختلف تحصیلی در نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ به شرح ذیل ابلاغ می گردد:

1- کلیه کلاس های تئوری و بخش تئوری کلاس های تئوری - عملی در ترم جاری به صورت مجازی و از طریق سامانه یادگیری مجازی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد (سیما) برگزار خواهد شد.

2- کلیه کلاس های غیرحضوری (مجازی) تئوری و بخش تئوری کلاس های تئوری – عملی در نیمسال جاری از روز یکشنبه ۹۹/۱۲/۳ مطابق برنامه هفتگی انتخاب واحد از طریق سامانه سیما (مشابه ترم قبل) برگزار خواهد شد.

3- به دانشجویان گرامی به ویژه ورودی های بهمن ۹۹ توصیه اکید می شود جهت مطالعه راهنمایی ها و تذکرات مهم در خصوص نحوه برگزاری کلاس ها و ورود به سامانه سیما همچنین مشاهده فیلم های آموزشی نحوه کار با سامانه سیما به صفحه ویژه راهنمای سامانه سیما به آدرس  iaun.ac.ir/e-learning مراجعه نمایند.

4-حضور دانشجویان در کلیه دروس دوره اعم از حضوری و مجازی الزامی بوده و غیبت بیش از ۳/۱۶ باعث حذف درس می گردد.

ستاد آموزش غیر حضوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد

جهت تسهیل در پرداخت شهریه ثابت و متغیر دانشجویان در نیمسال 992 ، ارائه وام کوتاه مدت (تقسیط) شهریه (صندوق رفاه) با تبدیل بدهی شهریه به تسهیلات وام در سامانه آموزشیار (بدون نیاز به چک و ضامن)فعال شد.

ردیف شرح حداقل مبلغ(ریال) حداکثر مبلغ(ریال) نرخ کارمزد حداقل اقساط حداکثر اقساط
1 تسهیلات تقسیط مقطع کاردانی 5.000.000 10.000.000 صفر 1 4
2 تسهیلات تقسیط کارشناسی 5.000.000 25.000.000 صفر 1 4
3 تسهیلات تقسیط ارشد 5.000.000 50.000.000 صفر 1 4
4 تسهیلات تقسیط دکتری 10.000.000 100.000.000 صفر 1 4

پس از ثبت درخواست تسهیلات توسط دانشجو در سامانه آموزشیار و تایید آن توسط صندوق رفاه واحد دانشگاهی (بین 2 تا 3 روزکاری بعد)، مبلغ تسهیلات موافقت شده بعنوان بستانکار در حساب شهریه دانشجو در سامانه آموزشیار اعمال می گردد. لذا دانشجو می بایست جهت فعال شدن انتخاب واحد یا حذف و اضافه خود، مابقی مانده بدهی(حداقل الزام پرداخت)را ازطریق منوی"پرداخت الکترونیکی شهریه" پرداخت نماید.

راهنمای ثبت درخواست وام (تقسیط) شهریه در سامانه آموزشیار

1- وارد منوی " صندوق رفاه دانشجویی " شوید

2- بر روی منوی "درخواست/ پیگیری تسهیلات" کلیک کنید.

3- در زیر منوی " لیست درخواست اولیه تسهیلات " بر روی " کلید جدید" کلیک نمایید.

4- در لیست موضوعات درخواست، درخواست تسهیلات شهریه -تسهیلات کوتاه مدت مقطع تحصیلی خودتان (غیر بانکی) را انتخاب کنید و " کلید ادامه" را بزنید.

در هرنیمسال فقط به یک درخواست وام صندوق رفاه دانشجویی در آموزشیار رسیدگی می شود لذا از ثبت درخواست متعدد جدا خودداری شود.

 

آخرین آزمون معرفی به استاد نیمسال ۱-۹۹

«قابل توجه دانشجویان گرامی:

افرادی كه موفق به شركت در آزمون معرفی به استاد در تاریخ های مشخص شده نیمسال 1-99 نشده اند، می توانند در تاریخ 99/11/29 برای آخرین بار در ترم جاری در آزمون شركت نمایند.»

با عنایت به اینکه مطابق ابلاغ سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی، کلیه امتحانات نیمسال جاری به صورت مجازی آنلاین و از طریق سامانه سیما برگزار می گردد. به کلیه دانشجویان ( به ویژه ورودیهای 99 ) توصیه اکید می شود:

ضمن مراجعه به صفحه راهنمایی و آموزش نحوه شرکت در امتحانات مجازی به آدرس : https://iaun.ac.ir/quiz
کلیه تذکرات را مطالعه و ویدئوی آموزشی را با دقت مشاهده نمایند. بدیهی بروز هرگونه مشکل ناشی از عدم اطلاع از نحوه برگزاری امتحان مجازی و بارگزاری پاسخنامه و... بعهده شخص دانشجو می باشد.

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد

صفحه1 از19
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن