زمان و جزییات مربوط به برگزاری آزمون کتبی مسابقات قرآن و عترت اعلام گردید

15 آذر 1400

 موارد مربوط به آزمون کتبی مسابقات قرآن و عترت 
 
شرکت کنندگان گرامی طبق اطلاعیه قبلی براساس زمان بندی روزهای ۱۴و۱۵آذر ماه به لینک مربوط به رشته خود مراجعه نماییدودر آزمون شرکت نمایید
 سایت آزمون همه رشته ها
http://ecourse.iauec.ac.ir

 

 سایت آزمون رشته احکام: 
ecourse.iauec.ac.ir
ecourse2.iauec.ac.ir
ecourse3.iauec.ac.ir
ecourse4.iauec.ac.ir
 نام کاربری:  کدملی
رمز عبور:  کد ملی
تلفن کانون قرآن و عترت ع 03142292513
تلفن پشتیبانی سایت آزمون: 
02142863377
*واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد اسلامی

سایر موارد: 
۱- هنگام وارد کردن کد ملی؛ کیبورد بصورت انگلیسی باشد. اگر کد ملی شما دو صفر اولش دارد حتما باید صفرها را درج کنید.
کد ملی را هنگام ثبت نام مسابقات اگر اشتباه وارد سایت کرده اید بایستی موقع آزمون هم همان کد را وارد کنید.

۲_آزمون ها نمره منفی دارند (هر 4 پاسخ نادرست یک پاسخ درست را حذف می کند). هم سؤالات و هم گزینه ها گردشی می باشد. آزمون به صورت 2 سؤال، 2 سؤال بارگذاری می شود و امکان برگشت به سؤالات قبلی وجود ندارد.

۳- تعداد دفعات مجاز شرکت در آزمون فقط 1 بار است. بنابراین متسابقین باید قبلاً از صحت سخت افزاری، نرم افزاری و پایداری نت خود اطمینان حاصل کنند. (هیچ اعتراضی از این بابت پذیرفته نخواهد بود.)

۴- در برگزاری آزمون ها دو زمان تعریف می شود. یکی زمان دسترسی به آزمون (1 ساعت) و یکی مدت آزمون (32 دقیقه تستی + 8 دقیقه تشریحی) که در بازه زمان دسترسی، فرد باید آزمون را شروع نموده و به پایان ببرد. بنابراین حداکثر میزان تأخیر 20 دقیقه است و به هر اندازه که از این میزان بیشتر تأخیر کند در انتها وقت کم آورده و آزمون به طور خودکار بسته خواهد شد.

- پس از پاسخ به  تمامی سوالات آزمون حتما بر روی گزینه  اتمام آزمون  کلیک کرده و درانتها گزینه  ثبت همه پاسخ ها  و  اتمام آزمون  را کلیک نمایید در غیراینصورت پاسخ سوالات ثبت نمی‌شود. 

۵- هیچ محدودیتی در استفاده از مرورگرهای مختلف برای شرکت در آزمون وجود ندارد. همچنین افراد می توانند با تلفن همراه خود آزمون بدهند، فقط باید گوشی را در حالت افقی قرار دهند.

۶- نمره‌ای که برای آزمون تشریحی در نظر گرفته شده صوری است و همانطور که در آیین نامه هم توضیح داده شده صرفاً برای جایزه و تمایز منتخبینی که نمره‌ی ‌تستی هر دو یکسان شده کاربرد دارد که توسط داوران و طراحان سؤالات مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن