اطلاعیه مهم - تمدید فرصت ویژه برای اعطای وام تامین شهریه صندوق رفاه دانشجوئی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد
مطلب ویژه

25 ارديبهشت 1399
K2_ITEM_AUTHOR 

اطلاعیه مهم

فرصت ویژه برای اعطای وام تامین شهریه صندوق رفاه دانشجوئی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد

با توجه به مشکل اقتصادی به وجود آمده به دلیل شیوع ویروس کرونا و شرایط خاص کشور، به منظور مساعدت با دانشجویان گرامی، فرصت استثنایی تبدیل بدهی شهریه دانشجویان گرامی به وام قرض الحسنه و بدون ضامن تامین شهریه از طریق صندوق رفاه دانشجویی فراهم شد.

دانشجویان گرامی می توانند با یک فقره چک صیاد، بدهی نیمسال جاری خود را به وام کوتاه مدت 5 ماهه تبدیل نمایند.

مهلت درخواست تا 25 خرداد ماه 1399 است و دانشجویان متقاضی می بایست با همراه داشتن یک فقره چک بابت ضمانت وام و مراجعه حضوری به صندوق رفاه دانشگاه، نسبت به تکمیل فرم تقاضای وام اقدام نمایند (حضور صاحب چک الزامی نیست).

دانشجویان گرامی برای دریافت این وام می بایست یک فقره چک صیاد بدون تاریخ با احتساب 120 درصد مبلغ وام درخواستی در وجه صندوق رفاه دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد به عنوان ضمانت وام ( از حساب شخص دانشجو یا اشخاص دیگر) تهیه نمایند.

(( شایان ذکر است این چک ضمانت، پس از تسویه ی وام، عودت داده می شود.))

تذکرات مهم :

1-   لازم به ذکر است شرایط وام های قبلی صندوق، به قوت خود باقی است و تغییری نکرده و این شرایط جدید و ویژه اعطای وام، صرفا برای این نیمسال در نظر گرفته شده است.

2-   دانشجویانی که قبلا از وام تامین شهریه استفاده نموده اند مشروط به نداشتن قسط معوق، می توانند مجددا از این هم وام استفاده نمایند.

 شماره تماس های صندوق رفاه دانشجویی دانشگاه : 03142292060 - 03142292061 - 03142292532 - 03142292065

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن